Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért csinálnak akkora ügyet...

Miért csinálnak akkora ügyet ezen az oldalon a dohányzásból?

Figyelt kérdés

A közvetlen környezetemben nagyon kevesen dohányoznak, (csak pár iskolai szaktársam, a barátom, legközelebbi barátaim, családom sem) mégsem csinálnak ügyet belőle, hogy én igen.

Elméletileg lehetetlen lenne velem egy légtérben tartózkodni, hát még megcsókolni, vagy összebújni!

19L



2016. márc. 2. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Ezen az oldalon (ebben a kategóriában) MINDENBŐL hatalmas ügyet csinálnak.

Ezért ne is nagyon próbálj itt senki válaszához teljes mértékben alkalmazkodni mert úgysem tudsz mindenki kedvére szarni itt. Mindegy mit csinálsz, a vége az lesz, hogy te vagy a rossz, gonosz, bunkó, felszínes, igénytelen, undorító, pénzhajhász, stbstbstbstb...


Érdekes mód, engem soha nem érdekelt, ha egy lány dohányzik még akkor sem amikor én nem dohányoztam. Úgy voltam vele, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni.

2016. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gátolna meg engem a csókban és az összebújásban az biztos. :D
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mikeXxX válasza:
67%
Mert akar a halál egy hamutállal smárolni már bocs !
2016. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar, ha más cigizik, barátok, rokonok, de dohányzó párt nem akarok. nyilván van, akit nem zavar, engem igen.
2016. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én napi 2 doboz,szal engem nem zavar :D
2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aki nem napi egy dobozzal szív el, maximum a kabátján érezni, hogy dohányzik.
2016. márc. 2. 21:25
 7/13 anonim válasza:
73%
mert utálom és kész
2016. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem akarok dohányossal egy légtérben tartózkodni, mert utálom a bagószagot, akkor is, ha napi 5-6 szál csak, de semmi bajom Veled amig nem egy légtérben vagyunk :-D
2016. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
60%
Mert én heti 3x eljárok kocogni, bringázok is, amikor tudok, és eleve érzékenyek a szemeim eléggé, hamar begyulladnak. Szóval el nem bírnék viselni egy bagós nőt magam mellett már csak ezért sem. Felesleges pénzkidobásnak gondolom amúgy is, aki bagózik, az ne sírjon az anyagiak miatt. ;) Meg nem egy hamutállal, cigi szaggal átítatott ruhákban lévő csajjal akarok járni.
2016. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
mert zavar a szaga, azért.
2016. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!