Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó cigizni?

Miért jó cigizni?

Figyelt kérdés
Azok szerint, akik dohányoznak, miért jó? Mi az, ami jó benne? Szerintetek melyik a legjobb fajta?
2016. márc. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkoztam és nem tudom. Amikor kicsi voltam, akkor tetszett hogy tilosban járok. Később közösségi élmény. De hogy miért megyek ki most is mindjárt tök egyedül az erkélyre rágyújtani, az rejtély.

Igaz, amióta ezen filózom, sokkal kevesebbet is cigizem :D

2016. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy ideig cigiztem, de csak próbaképpen, hogy milyen érzés függni tőle, szerencsére vagy sem, nem sikerült eljutnom arra a szintre, abbahagytam, néha bulikon elszívok egyet a társaság kedvéért, mert csak más is szívja én meg nem állok ott töketlenül (bár ez buta felfogás tudom :D )

Egyébként biztos, hogy a társaság meg maga az időtöltés a cigi legnagyobb fegyvere, eleve munkahelyen addig kimentek dumálni, szórakozóhelyen szintén, valakik ugye már suliban is, vagy egy közösség építő hatása és persze erre rájön maga a nikotin utáni vágyódás.

2016. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szokj rá és megtudod szoktam mondani.
2016. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max a szertartás.
2016. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak az tudja igazán aki cigarettázik. De akárki akármit mond, a dohányzás azért lazít. Ahogy a szilárd anyag füstté ernyed az téged is megkönnyít, felemel egy kicsit. Még a legrosszabbnak tűnő dolognak is vannak előnyei, duális világban élünk.
2016. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat, én is kb ezekre gondoltam.

A harmadik válaszolónak üzenem, hogy én is szoktam, csak kíváncsi voltam, hogy másoknak mi a véleménye erről. :)

2016. márc. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!