Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1 szál cigit szívok, káros?

Napi 1 szál cigit szívok, káros?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem tudok rászokni, munkaidőben, napközben nem érdekel a dohányzás, nem kívánom, de este 1 szálat nagyon. Jó a hazaérés vagy vacsora után, hogy kicsit átgondoljam a napot. Ez is káros, hozzájárulhat pl. asztma vagy más tüdőbetegségek kialakulásához?

2016. márc. 17. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem b#zdmeg, ha egyet szívsz hirtelen egészséges lesz...
2016. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon sajnos árt, de kevésbé mintha napi egy dobozt szívnál.
2016. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ennyitől szerintem semmi bajod nem lesz, gondolj bele valaki egésznap a szmogos levegőt szívja, szerintem az sokkal rosszabb.
2016. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Röviden a válasz: árt,igen. Viszont: nem ennyi fog a sírba vinni ,azt gyanítom. Annyi kemikália van életünk során körülöttünk, de tény,hogy korunk dohányában rengeteg erős,intenzív anyag bele van nyomva. Nekem minden évben van olyan periódus, hogy veszek egy doboz cigit, és szívom minden nap 1-2 szálat,amíg tart. Aztán abbahagyom. Pedig sportolok, és figyelek magamra. Nem kellene, de elkap a gépszíj ilyenkor. Ennyi baj legyen igaz? És neked is csak ennyi baj legyen, hogy elszívsz ennyit.. Más évtizedekig vedel, bagózik, akár drogozik.
2016. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!