Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért akarok rágyújtani,...

Miért akarok rágyújtani, mikor nem vagyok dohányos?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Amikor nem tudtam milyen érzés cigarettázni akkor azért akartam rágyújtani, hogy tudjam milyen. Néhány hónapja kipróbáltam, de csak beleszívtam nem is tüdőztem le. Ízre (legalábbis az) nem jött be. Aztán később azért próbáltam ki, hogy letüdőzzem, nem volt jó, köhögtem rendesen.

Ezután párszor szívtam csak bele egy-egy cigibe. Nem volt már rossz, de kifejezetten jó se.


Tisztában vagyok minden káros hatásával, mégis ha itt lenne egy doboz cigi már rohannék is ki rágyújtani. Életemben, összesen max egy szálnyit szívtam el, még is azt érzem, hogy kell. Miért?



2016. márc. 22. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szertartás miatt.
2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unalmadban. Én is így kezdtem 20 évesen. Ma 33 vagyok,és bármit megtennék,ha le tudnék szokni. Ne gyújts rá,széprn kérlek!!!Büdös lesz a szád :/ :D
2016. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok nem vagyok rá szokva de heti három négy szalat elszívok,szertartás miatt,megvan a jó hangulata! :D De én szeretem is annyi különbség,nem lehet ellenállni egy pattintos ciginek ha megkínalnak ;)
2016. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem beledöglöttem, mire le tudtam szokni. Tudom, hogy menő meg ,könnyen letehetőnek tűnik, de amikor erre költöd az utolsó pénzedet, akkor bánni fogod hogy elkezdted.
2016. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, hogy menő-e. Sőt ezek a kipróbálások is olyan helyen történtek ahol senki nem látta, mert nem szeretnék balhét itthon. Szóval nem az van mint sokaknál látom, hogy nagybüszkén pöfékelek a városban ahol sok ember van, mert "menő". Mégis azt érzem, hogy kívánom. Az elmúlt napokban rágózok meg eszek, mint valami leszokóban lévő nikotinfüggő, pedig sosem voltam a rabja. Pótcselekvést keresek, hogy ne kívánjam.
2016. márc. 25. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Total igyanigy voltam mint te. Teljesen. Ugyan ilyen kerdest feltettem es irt nehany okos emberke h nyomorek vagyok stb.

De ennek mar vagy 2 eve.

Most hetvegi dohanyos vagyok, raszokva nem igazan vagyok, de ha nem kinalnanak akkor nem is cigiznek csak havi 1szer amikor buliba veszek.

Ha nagyon kivanod es nem tudod legyozni akkor kerj egy szalat. Utana elvalik,.hogy kivanod-e meg es mikor.

2016. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!