Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek dohányozzak?...

Szerintetek dohányozzak? Infók lent!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 20-an vagyunk az osztályba, és abból 13-14 ember már cigizett. Én is szeretnék, miattuk is, meg azért is, mert ki szeretném próbálni. Valaki leírná, hogy milyen fajtával kellene kezdeni, és hogy pontosan hogyan kell? Tudom, hogy káros, de ki szeretném próbálni, és ha nem tetszik, akkor nem fogom folytatni. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. ápr. 2. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, mert drága és káros.
2016. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglak lebeszélni róla,de bátorítani sem foglak,hogy próbáld ki. Inkább a leírom a személyes tapasztalatomat.


14 voltam én is,amikor először és utoljára kipróbáltam.

Bandáztunk. Valamelyik haverom lopott az apjától egy szál Fecskét.

Meggyújtotta és körbeadta. Beleszívtam jó erősen és majdnem megfulladtam. Akkor megutáltam a cigit egy életre.

2016. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha már ezen gondolkodsz úgyis kifogod...

Én 13évesen kezdtem, 2éve.Te tudod mit akarsz, meg ahogy látom eléggé be akarsz illeszkedni,de 2éve én sem hittem el hogy el fogok szívni fél dobozzal naponta..

2016. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Draga, budos, egeszsegtelen (foleg fejlodo szervezetnek), manapsag mar egyre inkabb kinezik miatta az embert, es a te korodban meg eleg nagy balhe is lehet belole, ha rajtakapnak (pl. tanarok vagy a szuleid).

Cserebe viszont irdatlan nehez leszokni.


Szoval szerintem feltetlenul.

2016. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami mentolos patintóst. Kicsit szívj bele elején.

Kalkuláld bele, hogy napi 1-2 doboz mellet ha rászoksz havi 60 ezer is lehet csak a cigi.

Nekem kb 40 ezer havonta.

2016. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Legerősebb cigit és ne ízesített szart. Nem cukorka a cigi ha jól tudom. Ha a legerősebbet birod akkor hajrá, elég nagy vagy, hogy dohányozz. Ha nem bírod hagy a francba mert kicsi vagy még. 13 évesen próbáltam ki valami erős piros cigivel. Tégy te is így. Mentolos meg a kutya fas*a cigik csak rászoktatják a gyerekeket mert pont olyan mint a cukor. 18/F
2016. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, de mindenképpen valami jó erőset, attól elmegy a kedved tőle egy életre :D
2016. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy narancssarga sophianae val kezdtem, az pont jó lesz , most is azt szivom.
2016. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem csak azért, mert a többiek cigiznek, semmiképp se kezdd el. Nem éri meg.

A kipróbálással viszont szerintem semmi baj nincs, valami közepes erősségűt -mondjuk kék Pall Mallt- ajánlok. (Az erősséget a nikotin-tartalom határozza meg, a kék cigikben általában 0,5 mg nikotin van szálanként) Hogy hogy szerzel cigit, az a te dolgod.

Cigizni könnyű; meggyújtod, beszívod a szádba, veszel egy nagy levegőt, kifújod. A cigit úgy tartod, ahogy akarod, én a mutató- és középső ujjam között szoktam fogni.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátban :-)

2016. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem kirohogtek 8.ban, hogy meg nem probaltam a cigit. De nem epp olyan vagyok, aki felveszi az ilyeneket. Lesz*rtam.

Egyszer ugyis kinalni fognak vele, akkor elfogadsz egy slukkot es kesz.

Ha tetszik tetszik ha nem nem.

En eletemben eloszor valami kozeperoset szivtam, semmi nem volt. Rendesen tudoztem.

Aztan buliba neha kinaltak, elfogadtam.

Azota ha buli van en is veszek magamnak es igy kibirom akar h ne igyak pl.

De hetkoznap nem cigizek.


Tudom, hogy kivancsi vagy, de hidd el ha valami akkor ez nem nagy cucc xd

Hazudd azt hogy kiprobaltad. Ha kerdezik milyet szivtal akkor mondd, h arany marlbi az egyik ismerosod kinalta. Ha kerdeznek tovabb kozeperos kategoria, barna a szuroje, es kicsit beszedultel tole (ez az atlagos, mert ugye nem oxigent szivsz). Siman elhiszik es utana le lesz szarva az egesz.


18/f

2016. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!