Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi káros? Többi lent.

Az e-cigi káros? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hány évesen szabad elkezdeni e-cigizni? Úgy szabad e-cigizni, hogy ha nem akarsz leszokni a cigiről? Van olyan e-cigi aminek nem kell cserélni 2hetente a porlasztóját? Vizipipa vagy e-cigi? Tudom, hogy sok a kérdés:)

2016. ápr. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne káros.
2016. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:

Káros, aki nem ezt mondja az szimplán naív vagy hülye... Abban lehet valami, hogy nem annyira káros mint a sima cigi, ezt mindenki maga dönti el...


Akkor kezded el amikor annyira akarod, úgyse fog érdekelni az itteni vélemény, az emberek nagy rész 20 fölé vagy sohát mond érthető okokból, hisz mint már írtam, káros...


Persze, hogy lehet e-cigizni, ez olyan mintha azt kérdeznéd szabad e bort inni úgy, hogy nem akarsz leszokni a sörről... Bár lehet veled is az lesz mint sok emberrel(köztük velem is), hogy 1-2 hét, max pár hónap használat után teljesen megundorodsz a cigi ízétől, szagától, szó szerint hányinger szintig...


Biztos van, de alapból 1 hónapot szoktak mondani... Ha drága és minőségi, elismert márkából és típusból választasz, tovább tart és jobb az élmény...



Szintén a bor vagy sör eset van a vízipipa/e-cigi választásnál... Mindkettőnek egy az alapja, mégis teljesen máskor esik jól és hat máshogy... Az e-cigi gyors, teljesen szállítható, és átlagba alig nagyobb tokkal együtt egy pénztárcánál, de arra van kitalálva hogy párat szívj bele és eltedd későbre. A vízipipa lassú(van h 15 perc min az indítás), alig lehet szállítani, azt is óvatosan, hisz üveg részei is vannak, amik nem kis darabok, meg persze nem is olcsók, de akár órákig is lehet egy huzamban élvezni a folyamatos füstölgést...

2016. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gnoomage kifejtenéd azt is, hogy miért káros az e-cigi? Több angol nyelvű tanulmányt is elolvastam vele kapcsolatban és nem tudok döntésre jutni. Mert a nagy részüknek nem volt hivatalosan alátámasztható tudományos alapja. Ha esetleg tudnál olyan angol vagy magyar nyelvű tanulmányt küldeni ami 100%-ban tudományos kutatásokon alapszik megköszönném.
2016. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is káros.
2016. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, káros, a tüdő levegőhőz van, nem mindenféle vegyi anyagokhoz, de azért messze jobb, mint a cigi.


Szabad, de nincs sok értelme. Én is igazából cigi mellé vettem, de mióta már nikotinos lötyivel szopom, nemhogy nem kell a napi fél doboz cigi, ami az adagom volt, hanem egyszerűen teljesen leálltam. Az ecigi egyszerűen jobban esik. De ha arra gondolsz, hogy te egyáltalán nem dohányzol, akkor ecigit se szívjál, értelmetlen. Akkor inkább egy vizipipa, leginkább kővel tömve, az úgy sokkal jobb buli.

2016. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CoolRon válasza:
Károsnak káros, csak a mérték nem mindegy! Olvasd el: [link]
2016. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!