Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki cukorbeteg és...

Van olyan aki cukorbeteg és dohányzik (vagy vkinek olyan ismerőse)? Ha igen, akkor mióta, és okozott-e más problémákat a cucukorbetegségen kívül dohányzás?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A cukorvetegseg IS karositja az ereket.
2016. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10 éve kb.
2016. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Igen van ismerősöm szív beteg nemtudom hogy attól lette de sztm nem nátrium szegény is ...
2016. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ekkora hülye kérdést! Honnan a fenéből szeded, hogy a cukorbetegséget a dohányzás okozza???


Az én apám, miután abbahagyta a dohányzást, rá 15 évre lett cukorbeteg. A kettő csak annyiban függ össze, hogy miután letette a cigit, a stresszt már nem tudta mivel levezetni, ezért alakult ki nála a cukorbetegség. Vagyis, a helyzet(ok-okozat) pont fordítva történt.

2016. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy cukorbeteg lett-e vkinek az ismerőse dohányzás miatt...hanem azt hogy van e vkinek olyan ismerőse aki cukorbetegen dohányzik. Amikor azt kérdést írtam hogy okozott e mas problémákat a dohányzás..arra gondoltam hogy lett e baja a cigizéstől (veseelégtelenség,rövidlátás,tüdőrák,stb...)
2016. ápr. 14. 13:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, de tényleg félreérthetően fogalmaztál.


Így pedig a válasz csak annyiban különbözik, hogy a legjobban azzal árt magának, hogyha FÉL a betegségektől. Inkább keresse meg, úgy a dohányzás, mint a "cukorbetegség" lelki okát/okait.:)

2016. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!