Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatása van a vizipipána...

Milyen hatása van a vizipipának? Mennyire káros? És milyen hatást vált ki?

Figyelt kérdés
( úgy értem, hogy az ember bekábul tőle, vagy hallucinál vagy mi? )
2008. szept. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

ha ópiumot rak bele biztosan :D

A vizipipa igazából egy "szűrőberendezés", ami kiszűri a nikotint, meg a káros anyagok nagy részét a dohányból.

Többnyire ízesített, gyümölcsös dohányt szoktak belerakni, amitől a kifújt füst egyáltalán nem büdi, sőt!

Szóval a dohányzás legegészségesebb módja a vizipipa.

Ha valaha is dohányzásra adnám a fejem, akkor csak ezt a módot választanám :D

(Nem vagyok bagós, egyszer beültünk az egyik ismerősömmel (szintén nem dohányos) az egyik étteremben, ahol járt vizipipa is, hát elszippantottunk pár órácskát, kellemes, hangulatos volt. Sőt, az esküvőmön is a belső kis kajálásba hatan elvizipipázgattunk úgy, hogy senki se dohányzott :D Csak fujtuk a füstöt, próbáltunk "mintákat fújni", meg egyáltalán, jól szórakoztunk.

Szóval a vizipipa csak egy eszköz, kevésbé károssá teszi, szűri a dohány káros hatásait. Meg hangulatos.

2008. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez legalább jobb mint a cigi, vagy a dohány, kiválassza a "rossz" anygokat én ugy tudom, bár nem probáltam, csak érdeklödtem felöle mert a lányom már probűlta aki 18 éves, és megnyugodtam utána
2008. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért túlzásba ezt sem szabad vinni, de igazuk van az előttem szólóknak (a száj nyálkahártyáját ugyanúgy irritálja)
2008. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cigivel össze sem lehet hasonlítani: sokkal enyhébb és kellemes is. (Recept a lányodnak, ha már ilyen jó a viszonyotok, hogy elmesélte Neked: mondd meg neki, hogy vágjon fel ciccekre egy barackot és tegyen 4-5 cikket a vízbe.)
2008. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!