Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más dohányost is idegesít...

Más dohányost is idegesít hogy ilyen szemét mocsok függő?

Figyelt kérdés
Annyira rossz érzés hogy nem hagyom abba :( olyan nehéz
2016. ápr. 19. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemétnek azért nem mondanám magam. De igen, rettentően idegesít, egy órája vagyok fent, és most nyomtam el a második szálat. Neten nézegettem leszokási tippeket, de nem vmi hathatósak :(
2016. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nemdohányost jobban idegesíti. Szingliként, nemdohányzóként nem vagyok könnyű helyzetben. Nehéz nem dohányzó partnert találni. Aki viszont cigizik, azon sajnos lehet érezni. Volt már sértődés, de valahogy nem szeretném.
2016. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja képzelem :(
2016. ápr. 19. 09:34
 4/7 A kérdező kommentje:
köcsög dohányzás
2016. ápr. 19. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesített. Abba kell hagyni, csak akarat kérdése az egész. Az marhaság hogy leszokási tippek. Ha eldöntöd hogy leszoksz , nem is annyira nehéz. Azt a társaságot persze kerülni kell akik csak azért is idegesítenek azzal hogy : Gyújts már rá . És oda füstölnek szándékosan az orrod alá. Én napi két dobozt hagytam el azóta se akartam soha rágyújtani. De mondom akarni kell!!!
2016. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés dohányos van akit ez idegesít vagy zavar. Minket nem dohányosokat viszont tényleg nagyon.

Sok sikert a leszokáshoz!

2016. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap előtt gyújtottam rá utoljára. Nem tudok normálisan aludni, egyik perecben ver a víz,következőben fázom, köhögök mint a vadszamár, de kitartok,muszáj, magamért. Melóban a kantinban can a kijelölt dohányzó,inkább eszem egyedül,csak hogy elkerüljem a szituációt,nehogy kérjek valakitől egy szálat is. Nagyon fura, minden haver,ismerős cigizik, gondolom bevonzottam,most meg itt vagyok társaság nélkül.
2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!