Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetek beteg ennyi cigitől? 18F

Lehetek beteg ennyi cigitől? 18F

Figyelt kérdés

12 éves korom óta cigizek(6 éve).

12 évesen kb napi 10 szálat szívtam, majd egyre csak ment feljebb, 13 évesen majdnem egy dobozzal szívtam naponta, és 14 éves korom óta napi 1 dobozzal szívtam, és 15 éves korom óta (3 éve) napi 25-30 szál tekert cigit szívok.

Ennyi cigizéstől kialakulhatott a szervezetemben valami betegség?


köszi előre is a válaszokat!

Üdv,

18F


2016. máj. 12. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
had ne gúglizzuk már ki helyetted a cigizés káros hatásait
2016. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2016. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Próbáld meg letenni.

2016. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 prokopecz lászló válasza:
56%
Én elég rég óta cigarettázom most 21 vagyok és nem volt még nagyobb bajom mármint egészségileg értve a cigaretta miatt most nem azt mondom hogy nem káros mert akkor hazudnék ha leteszed jobban jársz de a szabad akarat szent igy nem fogom azt mondani hogy tedd le mert ez és ez lessz a bajod tölle ezt mindenki magába dönti el hogy kell ez nekem vagy sem ha te ugy gondolod hogy nem akkor leteszed ha viszont azt mondod hogy márpedig nekem minden féle képpen kell akkor folytatod ismétlem nem azt akarom mondani hogy márpedig tédd le mert meghalsz idő elött mert ha nem akarod letenni akkor annyi eséjem van rá hogy meggyözzelek mint égési sérülések nékül fejberugni a napot igy csak azt mondom hogy te döntessz kell vagy sem de válaszolva a kérdésedre igen a cigi káros az egészségre.
2016. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 vesszőket, mondatjeleket ismered?
2016. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!