Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy péntektől 50 ezerbe is fájhat egy e-cigi? Május 20-tól ugyanazok a szabályok vonatkoznak az elektromos cigire, mint a hagyományos dohánytermékekre.

Figyelt kérdés
Tovább folytatódik tehát a dohányosok elleni keresztes hadjárat! Még hogy az egészségünk érdekében! Na ne nevettess! Sarcolni a népet a végtelenségig. Na meg ennek a nemzetnek úgy fest szüksége van arra, hogy utáljon bizonyos csoportokat!
2016. máj. 19. 05:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kulturáltan, nem más arcába fújva a füstöt gyújtok rá és még ott is megkérdezem, hogy szabad?


Miért ne tereljük mindjárt marhavagonokba a dohányosokat és égetjük el kemencékben?


Ez itten kérem Magyarország.

2016. máj. 19. 15:14
 12/17 A kérdező kommentje:
És ez az 50 ezer ft. nem az e-cigi árára vonatkozik, hanem a büntetésre, ha nem a megfelelő helyen szívod.
2016. máj. 19. 15:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Eddig le se szarták, de most hirtelen mindenki utálja az ecigit.


A magyar reformok működnek!

2016. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Azért megnézném a sok nagypofájú "dohányzol,fizess b***g" tipusú kommentelőt,mit szólna,ha a kávét drágítanák meg annyira mint a cigarettákat.igen,mert az is ugyanolyan "függőség" ám:) Én nem dohányzom,de vannak ismerőseim akik igen és nem gondolom,hogy azért mert ők dohányosok szivatni kell őket a több mint 50%-os adóval..
2016. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. A kávétól nem lesz baja annak, aki a kavézó ember MELLETT áll, passzív kávézás nem lézetik.


2. Ettöl függetlenül igazad van, az is függöség és azt is drágíthatnák.


3. Én a dohányzás ELLEN vagyok, de ettöl függetlenül nem is kávézom. (Meg más függöségem sincs)

2016. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a kövér embereket is diszkriminálhatnánk. Sokba kerül az egészségügynek, kiesnek a termelésből, korán halnak.


Ennyi erővel odamehetnénk egy pacalpörköltet magába tömő kövérhez és lekeverhetnénk neki egy nagyot...


Van itt egy némi képmutatás is. Nem is kevés.


A dohányáru árában pedig bőven benne van az esetleges eü-i ellátás költsége is.

2016. máj. 20. 20:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért, annyira fáj neked, hogy nem irritálhatsz másokat az e-cigivel? Én évek óta használom, és soha nem jutott eszembe mások orra alá füstölni vele, ugyanúgy, ahogy a bagóval sem. És azt sem bírom elviselni, hogy más szívja mellettem, szívja otthon, vagy másoktól távol, ahogy eddig. Sehova nem vagy kényszerítve. Ugyanis az is egy opció, hogy nem szívod, csak otthon, vagy olyan helyen, ahol másokat nem zavarsz vele. A másik dolog meg miért olyan furcsa neked? Aki túlsúlyos, azt nehezebben mozgatják, ha pl magatehetetlenül fekszik egy kórházi ágyon, sanszosan hátsérülést okoz az ápolóknak, és még sosolhatnám. Igen őket is sarcolni kéne, vagy bizonyos jogokat megvonni tőlük, ha ezzel másokat veszélyeztetnek. és ez sajnos nincs így. A világ nem tartozik neked semmivel csak azért, mert dohányzol, vagy mert kövér vagy. És ezt a debil hisztit is abba lehetne már hagyni, amit a "vaperek" csinálnak, mert baromi idegesítő. Inkább örülj, hogy minden trafikban kapható lesz a cucc, nem kell kilométereket gyalogolnod valami szakboltba az ellátmányért.
2016. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!