Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokáskor mennyi idő, mire...

Leszokáskor mennyi idő, mire az ingerlékenység enyhülni kezd?

Figyelt kérdés
Párom épp leszokóban van, de már totál az agyamra megy! Persze próbálok toleráns lenni, de kezd már betelni a pohár. Mikor lesz megint a régi?
2016. máj. 22. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A cigiről szokik le? Akkor egy vagy két hónap a kritikus. Ha azt túl éli, akkor rendben lesz.Úgy 3 hét után meg kell kinálni valami erősebb más cigarettával, hogy na gyújts rá. Nem lesz semmi bajod tőle ha egy szálat elszívsz. És akkor rosszul lesz tőle, mert erős mert büdös. Ez kell ahhoz, hogy soha többé ne kelljen a cigi neki.
2016. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében akkor múlik el az ingerlékenység, amikor rágyújt.
2016. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a cigiről, bocsánat, nem írtam. Köszönöm, akkor van még mire várni. :( egy hete tette le.
2016. máj. 22. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb jobb lesz.
2016. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én javaslok egy eGo e-cigit, magas nikotintartalmú lötyivel (18-24 mg/ml) pár hónap alatt önmagától le fogja csökkenteni a nikotintartalmat 0-6 mg/ml-re (nem hallottam még vaperről aki az ecigi vásárlás után 2 hónappal még 12 mg/ml felett szívott volna nikotint). illetve már pár hét után érezni fog újra ízeket, és szagokat, és nem lesz mindene bagószagú. Egyetlen mellékhatása, hogy a liquidben lévő propilénglikol kioldja a tüdejéből a kátrányt, és az első napokban hurutos köhögés társul emellé. A leszokás azonnali, kezdeti befektetés kb 5-6 ezer forint, ez alatt csak kínai hamisítványokat kapni, amik leégetik a házat töltés közben.
2016. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!