Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak rá a dohányzásra?

Hogyan szokjak rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés

Hiába szívok egymás után több szálat, vagy akár 1 dobozzal is képtelen vagyok rászokni.

Ez csak társaságban van így, akkor mindig szoktam venni cigit és el is szívom, de utána nem érzek késztetést hogy rászokjak.

Egyébként azért gyújtok rá társaságban, mert nehezebben ismerkedő ember vagyok és valamit kell csinálnom, nem fogok ott ülni egy helyben magam elé nézve és feszengve..



2016. máj. 29. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Te nem feszengő vagy hanem buta. Erre nem lehet mást mondani. Majd fél lábbal köhögve jobban fogsz ismerkedni.
2016. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy, örülj neki hogy nem tudsz rászokni!

Eleve ha csak társaságban érzel rá késztetést, akkor mégis milyen indokkal szeretnél rágyújtani mondjuk otthon, magadban?

2016. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már rászoktál, hiszen társaságban késztetést érzel, hogy te is rágyújtsál.
2016. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
33%
Ne szokj rá szerintem, butaság. Drága is és káros is. A barátaid ne azért szeressenek, mert te is cigizel, hanem mert az vagy, aki. Cigi nélkül is simán fogsz tudni ismerkedni, ha akad lehetőség és teszel érte. Szerintem ez ne zavarjon, hogy te nem cigizel, ez csak pozitív.
2016. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Inkább neszokj rá.
2016. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekek ne vicceljünk már. Dohányozni jó dolog, kellemes, finom.

A legjobb mikor letüdőzöm a piros Malrboro füstjét, és még rászívok egy kis slukkot, és a felét az orromon a másik felét a számon engedem ki.

Kb 10-15 slukk nekem az egész cigi, aztán mikor már vége, egyből gyűjtöm a cigivel a másik cigit, és fújom is ki a kellemes lágy füstöt. MMm isteni :)

2016. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Most vasárnap is olyan jó volt felkelni fél 2 kor, egyből 2 cigi, aztán forma :) Mostmár elfogyott a doboz cigi :( Hnap muszáj leszek venni.

Egyébként ha cigi csak piros Marlboro. Ilyen pattintós szarokra ne pazarold az időd.

2016. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Egy kis kedvcsináló videó :)

Marlboro red reggelire az ágyban :)

Jobb reggelt nem is kívánhatna az ember.


https://www.youtube.com/watch?v=o03jeSMGFmI

2016. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha a cigarettázásra egyszer rászoksz, soha többé nem fogsz teljesen leszokni róla. Aki nem is dohányzik többé (mint jómagam 8 év bagózás után abbahagytam) az is meg fogja kívánni a cigarettát egyes szituációkban, és mindig ott fog lebegni Damoklész kardjaként a visszaszokás lehetősége..nem kellemes dolog.
2016. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne szokj rá, értelmetlen!

Nem azt mondom, hogy néha egy-egy szál nem fér bele (fiatalként tudom, hogy bármilyen elszánt is vagy, nagyon nehéz mindig nemet mondani) de az, hogy a rabja legyél, teljesen fölösleges. Inkább vegyél egy doboz sört vagy üdítőt társaságban, ha nem szeretsz üres kézzel ácsorogni, esetleg még az E-cigi talán, ha mindenképp füstölögni akarsz, de a sima dohány, hát nagyon nem király dolgokat csinál a testeddel...

2016. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!