Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a dohányzásról?

Hogyan szokjak le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elterelni a gondolataimat róla? Valaki segítsen:/

2016. ápr. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj olyat amit amúgy normális esetben nem csinálnál.

Tehát ha pl megszoktad régen, hogy gép előtt ülve, vagy akárhogy rágyújtasz, akkor ne ülj a gép elé, hanem mondjuk menj mosogatni, vagy kerékpározni, vagy akármi.


Az új helyzetek lefoglalják az embert, elterelik a figyelmüket, így nem arra gondolsz amit már megszoktál.

2016. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit.
2016. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minél inkább próbálod elterelni a gondolataidat, annál inkább rá gondolsz...velem is így volt, amikor önerőből próbáltam leszokni. Szenevdtem, kínlódtam és persze újra rágyújtottam. Szerintem nem az kell, hogy ne gondolj rá, ahnem, hogy már másképp gondolja rá. nekem ezt tanította meg az Allen Carr program, amin részt vettem. Azóta ahányszor eszembe jut, hogy máskor ilyenkor rágyújtottam, azt érzem, hogy DE jó, hogy már nem dohányzom... itt találsz info-t erről a szuper módszerről és ingyenes segítséget: www.allencarr.hu
2016. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dohányozz csak, úgyis elüt a busz😃
2018. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!