Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi szett újrakezd...

Elektromos cigi szett újrakezdőknek? Rég volt már, leírnátok, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs időm megint annyit "irodalmazni", és látom, itt profik vannak.

Egyszer már használtam, de mivel nem kaptam nikotinos lötyit, visszaálltam. Légyszi, ajánljatok vmi, mi lenne jó. Az előző (e-Go) álltában tönkrement....


2016. jún. 5. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen variwatt mod (akku + elektronika), ez olyan 10 körül van alaphangon, 10-15 között egész jókat kapni beépített akkuval. Ezek nem ego hanem 510 mentesek, így tartályból is a szélesebbek között kell nézelődni. Tartály pedig amilyet találsz.. nem tudom mik vannak a dohányboltok polcain, egy ataman 2 lenne a legjobb ha cigis erzest akarsz, azon állítható a levegozest és a folyadék szerkesztés is, és könnyen felujithato a futoszal, Kb kaifun szeru csak korszerubb, ez is 10 körül van, de így egy időtálló és egohoz képest sokkalta jobb szereted lenne. Ha tartályból nem is veszel ilyen drágább fajtát, akkor se a modon spóroljon, egy 20 wattos istick is jó, csak ne valami vacak egot vegyél.
2016. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*510 menetesek
2016. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi! nem szeretnék vacakot venni :)
2016. jún. 5. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Cserélhető aksis modot vegyél; Mindenféle képpen olyat ami vezetékekkel küldi tovább a fesszültséget a porlasztóhoz mert az zárlat esetén nem robbasztja rád a tankot elég a vezeték zárlat esetén. Ne csepegtetős tankot vegyél mert annal meg az ellenállás robbanhat rád egyszerűen ha nem hűtöd rendesen.
2016. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi! konkrét márka esetleg?
2016. jún. 5. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Subox, én is ezzel kezdtem nagyon jó kis cucc.

Állítható a watt is ami tökéletesen elég kezdőnek.

Az aksi mágneszára szellőzőnyílás is van rajta az aksinak.

2016. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!