Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik ha első füvezéskor...

Mi történik ha első füvezéskor egy grammos cigit elszív valaki egyedül?

Figyelt kérdés
első füvezés lenne haverom azt mondta mehet majd megvág (amúgy cannabis indicarol van szó).Nekem baromi soknak tűnik meg pazarlásnak is mert pár slukk elég elvileg.Szerintetek mennyi kell egy cigibe?

2016. jún. 8. 14:00
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
45%
elsore else tucc szivni egy grammot :D szerintem ha 0,3mat teszel bele man elszalsz ;)
2016. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a többé kevésbé kevésbé hasznos válaszokat :D

8-asnak üzenem nem hülyeség mert nem sativáról van szó hanem indicáról,aminek főleg testi hatásai vannak.ja igen előtte ezeknek is utánanéztem,nem árt felkészülni

2016. jún. 8. 20:56
 13/26 TOP1ANSWER ***** válasza:
100%
Alkalmi füvezéstől semmi bajod nem lesz, egy gramm elég sok nem csak kezdőknek, bár kitudja milyen minoseghez juttok hozza...
2016. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 TOP1ANSWER ***** válasza:
83%
Az elajulosoknak meg hányósoknak üzenném, hogy marihuánát kéne szívni nem pedig JWH és egyéb dizájner szarokat ;)
2016. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
elvileg jól termesztett növény nem vala.k szar..a barátom szerint a csávó jól is ad
2016. jún. 9. 19:24
 16/26 A kérdező kommentje:
mennyit rakjak akkor 1 cigibe?
2016. jún. 9. 19:25
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Egy tized grammot már nagyon kellemesen meg lehet érezni, két tizednél többet én nem is szoktam, mert nem szeretek annyira beszívni. Mondjuk nem vagyok egy nagy szmóker, egy hónapon belül kétszer nagyon ritkán füvezem, gyakran egyszer se.


Úgyhogy két tized grammot javaslok, hogy azért mégis meglegyen az élmény de ne üssön a kelleténél nagyobbat.

2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

1 cigibe úgy 0.2 - 0.3 gramm bőven elég ha egyedül szívod.

persze dohánnyal keverve mert 0.3g egy kb 5 nanométeres cigit tesz ki.

2016. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Az elajulosoknak meg hányósoknak üzenném, hogy marihuánát kéne szívni nem pedig JWH és egyéb dizájner szarokat"


én nem ájultam, el nem is hánytam, csak bealudtam, de csak én, többiek jó érezték magukat, röhögtek. szóval tuti nem kotyvalék volt. egyszerűen van akire máshogy (rosszul) hat, nekik javasolt hanyagolni. (persze a többieknek is inkább)

2016. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon felejtsd el az indica-t. Valamilyen könnyen termeszthetö hibrid lesz az ami lehet indica domináns de semmiképp sem 100% indica. 1gr nagyon sok lesz. A negyede elég egy embernek. A túlszívás kellemetlen élmény: hányás amitöl nem könnyebbülsz meg, indica jellegüeknél akaratlan bealvás, sativánál pánikroham.
2016. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!