Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatásai vannak a füves...

Milyen hatásai vannak a füves ciginek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni az füves cigit és érdekelne milyen hatásai vannak..

2016. jún. 25. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha felhőkön lennél, nem fáj semmid, jólérzed magad.
2016. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mintha egy nagyon erős cigit szívnál kb ennyi.
2016. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nemrég próbáltam először, ráadásul úgy hogy nem vagyok dohányos. A füstje az kegyetlen és még hosszú ideig érzed az ízt a szádban és az orrodban, de amúgy nekem majdnem olyan érzésem volt utána, mintha egy nagy adag nyugtatót vettem volna be. Alapvetően nagyon feszült és gátlásos ember vagyok, viszont ez minden feszültséget feloldott bennem és annyira ellazultam tőle, mint azelőtt semmi mástól. Az sem hatott volna meg, ha mondjuk a baromállat főnököm üvöltözik a képembe 5 cm-ről. Nem olyan leszedálós hatása van, mint a nyugtatónak. Talán ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, amikor beülsz egy melegvizes jacuzziba egy kellemes masszázs után. Az viszont igaz, hogy nagyon kajás lesz tőle az ember. Ráadásul nemigaz, hogy nem leszel tőle másnapos. Legalábbis én úgy éreztem magamat másnap, mint akivel lónyugtatót etettek.
2016. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én nemrég próbáltam először. az első joint után csak szédültem egy kicsit, mint egy jó erős cigi után, de a második-harmadik már eléggé meghozta a dolgot (mielőtt valaki azt írná hogy az túl sok, nem egyedül szívtam és bőven volt benne dohány is)

őszintén szólva kicsit ijesztő érzés volt, ha a lehető legérthetőbben akarok fogalmazni, akkor azt mondanám hogy olyan volt, mint libikókázni az álom meg a valóság között. gyakran úgy éreztem, hogy abban a pillanatban ébredtem fel, és nem voltam benne biztos, hogy az előző 10 másodperc tényleg megtörtént-e, vagy csak álmodtam. valamint nagyon nehezemre esett egyszerre két dologra koncentrálni, amikor ránéztem a telefonom képernyőjére, akkor a velem szemben ülő haverom mintha megszűnt volna létezni és vice versa. de a hatás erősen függ a fajtától is, amit én szívtam az tudtommal indica lehetett, a sativától lehet hogy tök más lett volna a dolog. meg persze nyilván személyfüggő is.

2017. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Patrik4588op válasza:

Lassu lesz a felfogasod, a reflexed,laza leszel, nyugodt, jokedved lesz, picit voros szemed lesz, ugy erzed majd mintha kiszaradt volna a nyelved

Haverom peldaul annyira laza volt hogy nem erezte mikor behajlitotta a terdet xd

2018. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Na, kipróbáltad a füves cigit ?
2021. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!