Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi cigi elszívása után...

Mennyi cigi elszívása után jöttetek rá, hogy rászoktatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben már.. ha tippelnem kéne 100 doboz cigit szívtam el de még mindig nem vagyok rászokva. Buliban és különleges alkalmakkor cigizek csak. 18/f

Felfogás kérdése. Ha magadban is elkezded szívni utána nincs megállás..

2016. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is elszívtam már vagy 51 doboz cigit, viszont mindig letudtam rakni, viszont az elmúlt két hét elég nehéz volt, és minden este elszívtam egy szálat, és most ,hogy leraknám iszonyatosan hiányzik...
2016. jún. 27. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
1év alatt szoktam rá
2016. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, ha már magadban is cigizel, akkor vagy rászokva. Tök mindegy, hogy napi egy, vagy napi 10 szálról beszélünk.
2016. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt egyébként se ismeri el senki az első tíz évbe hogy rászokott. Mind azt mondja hogy ő bizony bármikor leteszi, nincs rászokva. Sajnos nem így van.
2016. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!