Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4hónapja nem cigizek. Még...

4hónapja nem cigizek. Még mindig rettenetesen kívánom bármikor letudnék zavarni egy szálat. Mikor fog ez elmúlni már ha fog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, akkor nem hiányzik. Most is csak azért, mert mesterségesen gerjeszted magad. Mi havonta-kéthavonta veszünk egy szivart, azt nem kell letüdőzni, barátnőmmel elvagyunk vele 1 órát, aztán még programnak is jó a szivarozás. Ja és nem szoksz vissza tőle.
2010. ápr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem fog elmúlni... illetve lesznek időszakok, amikor egyáltalán nem fog hiányozni, de lesznek olyan idők, amikor a teveszart is elszívnád. Két éve nem dohányzom... azaz két éve álltam le a napi dobozról. Azóta havonta-két havonta szívok el egy-két szálat... amikor már alig látok a stressztől.

Pusztán akaraterővel oldottam meg. Nem is kell más. Persze ha már 20-30 éve dohányzol, akkor lehet, hogy nem lesz elég az akaraterő. 5-10 évnél még elégnek kell lennie.

2010. ápr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Agyban dől el minden! Hidd el, hogy nem hiányzik, különben sincs rá szükséged! Engedd el! Én kb 15 év/1 doboz/nap után szoktam le és egy hét után azt mondtam, olyan mintha sosem dohányoztam volna! Ha a mozdulat hiányzik, keress hasonlót! Én nyalókáztam, kb 200 db, azóta mondjuk undorodok tőle, de átsegített egy-egy nehezebb pillanaton. Hajrá! :)
2010. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 1 évig bírtam,de egyszerre sok gond és stressz zúdult rám és végül rágyújtottam, most többet szívok mint előtte.Szóval nem éri meg visszaszokni,de majd ha már ott tartok h. gyereket szeretnék,akkor tuti le fogom rakni.A rágó sokat segít és a sport,mert az növeli azt a kémiai anyagot,ami kompenzálja a hiányérzetedet.Én most túl lusta vok sportolni, szóval marad a cigi :-( De most nem is érzem azt h.le akarnék szokni most még élvezem aztán majd elhatározom magam,mert az csak úgy megy
2010. ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, különben ez legrosszabb dolog a dohányzás leszokásában. Hogy a dohányos X idő elteltével valamiféle csodát vár, hogy felkel és hopp mintha többé soha nem is akarna rágyújtani. Én azt hallottam, hogy aki leszokott még az is bármikor simán el tudna szívni 1 szál cigit. Nem tudom, én cigizek sajnos nem tudok leszokni, de ha te kibírtad 4 hónapig akkor szerintem semmiképpen ne szokj vissza.
2010. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia! az én férjem 6 éve rakta le a cigit, negyven év napi két doboz után. még most is azt mondja, bámikor rá tudna gyújtani, de nem akar visszaszokni./szerencsére/.

ha elalszik a fotelben, álmában cigizik, szabályosan a szájához emeli a kezét, aztán oldalt, ahol volt a hamutartó lerázza az "álomhamut"

én soha nem cigiztem, de nagyon tudom becsülni azokat, akik akaraterejükkel képesek leszokni.

kitartást kívánok neked.

üdv.

2010. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen a sok biztató kommentet egyébként 5 évig szívtam napi 1-2 doboz 20/f elvileg akaraterőmnek kell hogy legyen mert 3-an indultunk úgy haverok hogy letegyük egyik bírta 1 hátig másik két hónapig:)
2010. ápr. 15. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól nyomod!! Hajrá! Ha nagyon nehéz, akkor még mindig ott van a mágnesrezonanciás terápia, ismerősömnek az segített. Persze én továbbra is az akaraterő híve vagyok;-)
2010. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze én is az akaraterő híve vagyok nem kell nekem ez a terápia meg mágneses izé:Dcsak olyan nehéz názni a sok köcs*göt ahogy vigyorogva szivják:D
2010. ápr. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!