Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokásban...

Dohányzásról való leszokásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve cigizem, egy héten kb 2-3 doboz megy el(ez szerintem nem olyan sok). Viszont zavar a krákogásom, köhögésem és le szeretném tenni.


Voltak mostanában időszakok, hogy nem kívántam pár napig, meg megálltam, de ha unatkozok vagy felidegesítenek vagy épp a reggeli kávé mellé dukál a cigi és így nagyon nehéz, mert ilyen esetekben jól esik elszívni 1 szálat. Plusz mikor megyek munkába vannak olyan szakaszok ahol elszoktam szívni szintén 1-1 szálat. Ezeken a berögzött rutinokon hogy lehetne változtatni?


2016. júl. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elhiszed hogy kibírod nélküle és te vagy az erősebb+sportolsz.
2016. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Az első kommentelönek teljesen igaza van, kitartás és kész.

Én 6 évig szívtam... Gyengével kezdtem de az utolsó 4 évben töltött cigit szívtam. Egészen addig amig meg nem untam azt hogy ahogy te is írtad köhögést... Sőt néha már szinte fuldoklottam is..

Annó menő volt a haverokkal... Meg bulikba.

A lényeg az hogy megutam és 2015 december 19. Elszivtam azt utolsó szál cigimet és úgy döntöttem hogy nem kell. És nem is maga a cigi hiányzott hanem a mozdulat. Lehet hogy hülyén fog hangzani de én nyalókáztam és a nyalóka pálcika általában a számban volt.

Volt olyan is hogy eltettem a pálcát és vittem magammal és amikor olyan nagyon felidegesítettek akkor elővettem a pálcát vagy pedig egy újabb nyalókát. A végére teljesen elhagytam a nyalókát is.. Sőt a legjobb érzés az amikor megdicsérnek a haverok a család hogy már fél éve nem szívom. És büszkén eltudom mondani hogy voltam olyan erős hogy letegyem... És anno napi egy/másfél doboz cigit elszivtam...most már megtudom érteni hogy miért mondták hogy büdös vagy... Már nekem is nagyon büdös... Sőt idén abból a pénzből voltunk nyaralni.. Mert amit cigire költöttem volna azt fére tettem.

Remélem tudtam segíteni valamennyit. Sok kitartást kívánok neked és drukkolok hogy sikerüljön.

2016. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg Allen Carr hangoskönyvét! Veszíteni valód nincs, és saját példámon mondom, nagyon megdöbbentően könnyű utána nem dohányzni többé. Rövid úton leszokni a dohányzásról, ez a címe
2016. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!