Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ez? 12-13 évesen...

Miért van ez? 12-13 évesen beleszívtam egy cigibe és amikor visszagondolok cigizni szeretnék. Mitől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:19
 1/8 anonim válasza:
Mert ez még új dolog, és jobban ki akarod próbálni! Foglald el magadat, és el is felejted!
2010. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne fogj neki csak meggyujtod vele a bajod es meg penz is + az egeszseged, nem eri meg alj ellen a csabitasnak.
2010. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az a baj a cigivel h a 22-es csapdája. ha kíváncsi vagy, azért kívánod, ha meg már rászoktál akkor azért. szimplán csak érdekel milyen az, miért szereti annyi ember :)
2010. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Doruss ***** válasza:
Mert új, mert más és újra ki akarod próbálni. De nehogy megtedd mert akkor még jobban fogod kívánni! Ha nem teszed akkor elhalványul majd benned és nem is fogsz rá emlékezni.
2010. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ebben a korban a legfogékonyabb az ember..


Ami 10 és 14 éves korod között történik veled, az meghatározó lesz egész későbbi életedben..

2010. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mert ez olyaaaan Felnőttes, csak ezért.

De ne akarj olyan gyorsan felnőni .... megéred még azt is amikor szeretnéd visszaforgatni az idő kerekét..:-))

2010. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 11 már dohányoztam 2-3 havi szinten, köszönhetően a nővéremnek.(Ezt úgy értsd, hogy amikor havonta hozzájutottam egy szál cigihez, akkor azt elszívtam.) Ahogy bekerültem a középiskolába 14 évesen, első már aktív dohányos voltam. Most 16 vagyok, és még mindig dohányzok. Nagyon rossz, de nem bírom letenni. Egyszer kibírtam egy hétig, de amikor megéreztem a cigifüstöt, muszáj volt elszívnom egyet.:S Nagyon rossz, ne dohányozz!
2010. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jujj :( nem is akarok! a családban "senki nem dohányzik" (remélem) ...
2010. júl. 13. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!