Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudom megmondani anyának,...

Hogy tudom megmondani anyának, hogy ne cigizzen?

Figyelt kérdés

Multkor nagyon cigiszagot ereztem anyan,megkerdeztem hogy cigizett e es azt mondta hogy cigizett,azota megigerte h nem fog(2honapja)

Tegnap is meg ma is rajtakaptam ahogy eppen a baratnoivel szívja..

Nagyon szomoru vagyok e miatt,probalom tudtara adni hogy nekem ez faj.Azt próbáltam,hogy nem beszelgetek vele-nem nagyon ment

Szoktam olyanokat álmodni hogy anya cigizik.

Segitsetek legyszives otletet adni mit csinaljak



2016. aug. 6. 01:25
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
56%
Ha nem akar,akkor úgysem fog leszokni róla.
2016. aug. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Varga Péte4 ***** válasza:
56%
Előrebocsátom, hogy én egy erős dohányos vénember vagyok. 50 éve akarok leszokni, de nem nagyon sikerül. Ha anyud ritkán, társaságban elszív egy-egy cigit, attól még nem dől össze a világ. Remélhetően ettől még nem lesz függő. A baj ott kezdődik, ha alkalomtól függetlenül is rá-rágyújt. Ekkor viszont csak arra tudlak biztatni, hogy próbáld minden elfogadható módon lebeszélni.
2016. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy nem örülnél ha beteg lenne.
2016. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!megprobalok kitalalni valamit!
2016. aug. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!