Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan váljak meg a dohányzást...

Hogyan váljak meg a dohányzástól? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

7 éve dohányzom.Voltam tüdőszűrésen;nem hittem el,de nem látszik meg!Viszont undorodom magamtól, a nikotin rabja vagyok.Már megkíséreltem az elhagyását,de pár nap elteltével elviselhetetlenül viselkedtem:beszámíthatatlan,flegma és bunkó voltam.De ez még hagyján...Nem is ez volt a gond,hanem az,hogy FIZIKÁLISAN lettem rosszul.(Szédülés,hányinger).Ezt nem bírtam ki,tehát rákellett gyújtanom.

Nikotinos rágót próbáltam,ettől szintén rosszul voltam (és hát bevallom,semmivel nem enyhítette a kínomat,épp ellenkezőleg.. inkább tetézte)

Arra gondoltam szépen lassan,de leszoktatom magam.Méghozzá úgy,hogy csökkentem a napi szálakat ( átlag 8 szálat szívok napi szinten).

Valaki tudna nekem segíteni? Tippek jöhetnének,tényleg bármi... vagy ha tudtok erre valamilyen "gyógyszert" (ami jobb,mint a rágó vagy a tapasz),akkor azt örömmel fogadnám.



2016. aug. 8. 12:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz!:) Közel 6 éve foglalkozom az addiktológiával, azon belül a dohányzással. Tapasztalatom szerint, az emberek 99%-ának fogalma sincs, hogy hogyan, és hogy miként "működik" a függőség.

2016. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! :)

Pacsi, én pszichiáterjelölt vagyok, nem addiktológiával fogok foglalkozni, de ettől függetlenül alapos tudásanyagomnak kell lennie a szerrel kapcsolatos és addiktív zavarokat illetően is. :)

2016. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!