Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok erről az e-cigiről...

Tudnátok erről az e-cigiről véleményt mondani? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. aug. 15. 22:33
 1/5 I Anica válasza:

ez nem úgy van, hogy egyszer megveszed és halálig veled lesz..

liquid kell bele(remélem jól írtam><) 5-7naponta (1000ft)

kazán, stb alkatrészt ke cserélni ( attól függ mennyit használod) kapásból 3000-4000 ha jobb minöségröl van szó.

menny be egy boltba és ott érdeklődj, kérdeznek majd tőled is és az alapján javasolnak, az semmibe nem kerül.

2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy több alkatrészt is cserélni kell benne meg azt is h kell bele liquid. :) napi egy doboz cigi el megy. Csak az érdekelne, hogy valaki használ e ilyet vagy esetleg használt e. Azért köszönöm! :)
2016. aug. 15. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legkommerszebb, minimum egy EGO aio
2016. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Indoklás: gondolom van benne egy 650mah akku ami veszélyes minőségű, toltokbol ki van felejtve a feszültséget szabályzó IC ami megint veszélyes, hamar le fog merülni a kamu 1100nah akku miatt, borzasztó szar ízeket produkál ez a porlaszto, pénzkidobás ilyen rosszat venni.
2016. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki több éve kezdte szinte biztosan használt ilyet (én is), de ma már belépő szintűnek se lehet nevezni, annyit fejlődött a színvonal.


Egyetértek azzal aki az Ego AIO-t javasolja, jelenleg az a legjobb ár-érték arányú kezdőszett.

2016. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!