Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mit csináltatok ilyenkor?

Zedricht kérdése:

Ti mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Az a problémám, hogy mostanában egyre jobban kívánom a cigit. 14 éves voltam amikor elszívtam az első szálamat, de az kb annyi volt, nem győzött meg a dolog akkor nem cigiztem kb egy évig. Utána egyszer-egyszer elszívtam egyet és mire középsuliba mentem már napi 3 volt a minimum aztán ez kb megnőtt olyan 7 szálra naponta. Novemberben viszont eldöntöttem, hogy soha többé nem cigizek, nem jó az egészségemnek sem, drága és büdös. Mégis mostanában kedvem lenne rágyújtani.

Nem kérek trollokat, sem olyan kérdéseket, hogy minek cigiztél meg hogy fiatal vagyok, ezekkel én is tisztában vagyok.


2016. aug. 23. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz rákos filmeket, stb
2016. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírj ki 1-2 hónapot úgy, hogy az akaratoddal nem engeded, hogy rágyújts. Szerintem utána már nem fog hiányozni...
2016. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy e-cigit vagy vizipipát, lehet hogy ezek tudják helyettesíteni a cigizést, és nem károsak.
2016. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat.
2016. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az e cigi nem. Van olyanom.
2016. aug. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!