Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Régebben pár alkalommal...

Régebben pár alkalommal füvezéstől nagyon magas volt a pulzusom, vérnyomásom mennyire növeli szívroham kockázatát?

Figyelt kérdés
Akkor volt a legmagasabb,de mindig pánikroham,meg szorongás jött rám,180 biztos lehetett.
2016. aug. 31. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor még eddig szerencséd volt, mert csoda hogy élsz!
2016. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2016. aug. 31. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Pánikrohamba nem szokás belehalni, millióból egy, az se tizen-huszonévesen. Kerüld a füvet messziről, ha ilyen hatással van rád, de hülyeségeken ne parázz. Mit gondolsz, aki rendszeresen edz és viszi fel ideiglenesen a pulzusát, vérnyomását, az növeli a szívroham kockázatát?
2016. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is edzek rendszeresen,szerintem az jó a szívnek,bár nem tudom intenzív edzés,lehet az erőlködés se jó.
2016. szept. 1. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak paráztál, hogy lebuksz, vagy valaki rájön hogy mit csinálsz. Esetleg bio fos szart szívtál
2016. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem THC-t szívtál, hanem valami "herbált" vagy valami acetonba áztatott szart. A thc nem növeli a pulzust, sem a vérnyomást. A pánikroham el fog múlni pár nap alatt, ha mégsem szedj valami MAO gátlót.
2016. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!