Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyámnak mellrákja, apámnak...

Anyámnak mellrákja, apámnak pedig prosztatarákja volt az elmúlt fél évben. A sok stressz miatt elkezdtem cigizni, hajlamos vagyok rákra?

Figyelt kérdés

Egyszer anyám, egyszer apám volt kórházban. Sikerült persze a műtét de akkor (kb. 4 hónapja) elkezdtem dohányozni. Napi 2, maximum 3 szálat szívok, de ez van hogy csak napi egy, van hogy több. Olyan is volt hogy egy nap nem gyújtottam rá. Nem tudom hogy szokhatnék le, hajlamos vagyok én is a rákra? Nem szeretnék tüdőrákos lenni! :/

17/F


2016. szept. 1. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ennél okosabb már nem is lehettél volna!

Am meg mit te stresszelsz? Nem te vagy rákos!

De így hamarabb az lehetsz...

2016. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig szokj le, ameddig csak napi pár szálat szívsz, mert később majd egyre több kell, az idegességed vezesd le sporttal. sétával, futással, úszással, stb.

A cigi akkor is rizikófaktor, ha nincs a felmenőid között rákos.

2016. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha leteszed nem leszel beteg.
2016. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!