Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás közben ha elszívok 1...

Leszokás közben ha elszívok 1 cigit akkor kb. kezdődik az egész elvonási tünet hullám előről?

Figyelt kérdés
Kedd óta nem cigizek,tegnap kezdett el hatni igazán az elvonási tünet (a sóvárgás),ma meg kb idegbeteg vagyok, egy szúnyogon feltudom húzni magam,szóval hogyha egy szálat is elszívok(annak reményében hogy enyhül kicsit ez az egész) akkor ez a pár nap pocsékba ment vagy nem?
2016. szept. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy vissza fogsz esni ezért bírd ki pár nap múlva jobb lesz, ha idáig kibírtad nehogy már ne te legyél az erősebb.

Sok sikert!

2016. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kezdodik az egesz elolrol. Bird ki!!! En is ott rontottam el, hogy csak 1 szalat akartam, hogy ne idegesitsen minden, de nalam a sovargas a cigi utan 3-4 napig tartott. Szoval hajra, bird ki, jobb lesz!
2016. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz angolul? Van egy jópofa (1 órás) előadás az akaraterőről, ami pont a dohányzók egy csoportját támogatta a leszokásban. Ad néhány jó tanácsot, hogyan küzdj meg vele. Erre keres rá:

Kelly McGonigal: "The Willpower Instinct" | Talks at Google

2016. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok angolul egész jól,meglesem :D Tudtam kontrollálni az idegemet még most, de félek hogy ettől már csak rosszabb lesz. :/ amúgy köszönöm a válaszokat
2016. szept. 10. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nikotinos rágó? Egyéb rágó? Pótcselekvésnek?
2016. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!