Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Tudnátok nekem ajánlani egy jó kis kezdő elektromos cigit (megy a zöld kéz)?

Figyelt kérdés
A cigit akarom letenni vele, tehát fontos, hogy olyasmi érzés legyen szívni mint a sima cigit. Olvassgattam, hogy vannak amiket rögtön tüdőre kell szívni, nem nagyon vagyok tisztában a témával sajnos, elmagyaráznátok tömören, mi az amit figyelembe kell vennem vásárláskor és ,hogy mik a fő szempontok?

2016. szept. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Én egy ilyet vettem. Amikor először elmentemfolyadékot venni, arra gondoltam, ha dohány ízűt veszek, akkor az olyan lesz, mint a sima cigi. Azzal nem számoltam, hogy a cigi füsttel szemben itt csak szimpla édeskés dohányaroma lesz benne, ami nem ízlett. Most vettem mentolos folyadékot, ezt már szívesebben szívom.

2016. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Aki lehúzta 42%-ra a válaszom, amiben a tapasztalatom írtam le, az miért nem írja le a sajátját?
2016. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel (és zöldet adtam neki) bár nem a D16-os AIO-t venném, hanem a simát. 4 centivel rövidebb és csak 2.5 milliméterrel vastagabb, de csontra ugyanolyan a teljesítménye. Nagyon kompakt és egyszerűen használható, klassz kezdő e-cigi.
2016. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lipton. ***** válasza:

Ha komplettan akarsz venni, akkor én is az AIO-ra szavazok.

Ha dohányosat akarsz használni, RY4, USA mix, Virginia-t ajánlom, utóbbi elég száraz.

És jobban jársz ha magadnak kevered a liquideket! ;)

Ha az anológot slukkolva használtad, akkor az egyből tüdőre rántós kazán nem neked való.

Bár az aio-t lehet úgy is használni, ha jól emlékszem.

2016. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!