Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fiam 18. szülinapjára vennék...

Fiam 18. szülinapjára vennék egy valamivel "komolyabb" notebookot. Mit ajánlotok? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Cél olyan, amit tud tanuláshoz-filmezéshez-youtube használni, de nem-extrémerős játékok is fussanak azért rajta.

200 000 ft körüli keret van most erre, hirtelen ezt a gépet néztem ki:

[link]



2015. okt. 20. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kis gép, de én a helyedben a fiadra bíznám a kiválasztását, mert lehet, hogy neki fontosabb a rendes webcamera mint mondjuk az i7es proci
2015. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bízd a fiadra.


Amúgy ha nem szükséges, akkor ne vegyél neki laptopot. Ebből az árból sokkal jobb asztali gépet raknál össze

2015. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IceHunter ***** válasza:
Ha nem asztali számítógépre van szükség, akkor notebookot szabad venni. Amit ki néztél az tökéletesen megfelel, s a mai játékokat is szépen viszi komprisszumokkal.
2015. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is és még jó sok fiatal mindig álmodott egy bizonyos életkorban, hogy úú laptop milyen menő hordozható stb, de ez csak akkor ha hordozza is. Ha nem megy egyetemre, akkor felesleges, hisz jóval drágább, könnyebben hibásodik stb. Ennyi pénzért extrémerős játékok is futnak egy asztali pc-n.


Na de ha lesz hordozva is a gép akkor esetlegesen, játékok menni fognak rajta. Én nagyon nem szeretem ezt a márkát magamnak nem is venném. De vedd minimum 2-3 év garanciával azzal már azért el lehet lenni.

2015. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!