Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért kell folyton mindenben...

Mért kell folyton mindenben általánosítani?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek hogy aki Pl 14 éves korában cigizik, az egy hülye, és csak menőségből csinálja. Az én osztályomban egy fiú kivételével mindenki mindenkit kedvel, és csak én kezdtem el cigizni... Nálunk nincs olyan hogy ki menő és ki nem. És nem, nem föléjük akarok ezzel kerekedni, mert szeretek mindig a háttérben maradni mindenben. Intelligencia szinten , most mondhattok erre akármit, de jóval előttük járok (nem, nem a tantárgyakról beszélek, hanem a jól neveltségről, műveltségről stb). És igen, biztos van aki azért kezdi el, de vannak akik élvezeti forrásként tekintenek rá, és ezért ritkán szivnak, és nem is szoknak rá. Lehet most azt mondani, hogy beképzelt vagyok, meg ilyenek, de igazából azért volt időm gondolkodni a többiekkel ellentétben, mert enyhén szolva nem vgyok jóképű, és nem csajozok egész nap. Szóval ez miatt (meg más dolgok miatt) inkább önbizalom hiányos vagyok. Amikor cigiztem, akkor is mindenki arrébb állt mert nem szeretik a szagát, azóval nem, nem lettem menőbb .. Igen tudom, hogy kaphatok olyan válaszokat amikből tanulhatok, ugyhogy várom is a véleményeket 14 és falusi fiú vagyok. Vélemények?

2016. okt. 19. 18:36
 1/9 anonim válasza:
Végeztél?
2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel?:D
2016. okt. 19. 19:09
 3/9 anonim válasza:
Ezzel a fröcsögéssel.
2016. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen..
2016. okt. 19. 19:23
 5/9 anonim válasza:
Hálistennek.
2016. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberi természet ilyen.
2016. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rossz hallgatni. Azt teszel amit akarsz. De hidd el többet érnél a csajozással meg a baratkozással ahelyett hogy nagy bánatodban rágyújtasz...
2016. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem sokat cigizek, és anyagilag nem is engedhetem meg magamnak a sokat.
2016. okt. 19. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó ha van ami visszatart.
2016. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!