Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sportolás közben cigizés?...

Sportolás közben cigizés? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyat hogy egy fiú cigizik és ő közben focicsapatban játszik tehát sportol rendesen.Azt mondta hogy mivel sportol megse kottyan neki a cigi és így sportoláshoz nem káros.Szerintetek?Ha pl én járok konditerembe és cigizek akkor az nem káros?Szerintem hülyeség.
2016. okt. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha leáll a szíve miatta akkor nem ezt mondja:D ha én sportolok és csontrészegre iszom magam az se káros nem?
2016. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan úgy beszívja a mérget a szervezetébe, ami bizony ott is marad, hiába a sportolás.
2016. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak áltatja magát. Bármit is csinál, akkor is káros lesz a dohányzás.
2016. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyilván sok hobbysportoló cigizik, de attól még ugyanúgy nem egészséges
2016. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nem tudsz annyit elérni mint rágyújtás nélkül, van akinek megy mellette a sport, van akinek nem, attól is függ mennyit szívsz.
2016. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sportolás közben vagy mellett?

Nagyon nem mindegy.

Nekem futkározás közben eszemben nem lenne rágyújtani, majd' kiköpném a tüdőmet szerintem.

Sportolás mellett viszont simán lehet. Persze azért nem kell nagy sportkarrierről álmodni így, de miért ne lehetne sportolni és cigizni is?

2016. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja, persze attól még káros ugyanúgy.
2016. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!