Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 evesen heti 2-3 szal cigi...

15 evesen heti 2-3 szal cigi a haverokkal mennyire art?

Figyelt kérdés
14,5 eves korom ita toljuk igy. Mennyire artalmas? Ennyitol nem szokok ra ugye?( van olyan het hogy nem szivok)

2016. szept. 14. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon sajnos árt és még így is kialakulhat a függőség.
2016. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De rá lehet ettől is szokni. Előszor csak 1-2 szál itt-ott haverokkal, aztan ahányszor kimentek elszívtok pár szálet mert nincs mit csinálni, meg az menő, meg az néha jol esik, meg mennjen az idő stb... Aztan meg ha a haverjaid is cigiznek csak egymást fogjatok huzni, hogy gyujtasatok rá. Es minél tovabb annal nehezebb lesz lerakni.
2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De rá fogsz szokni. Vagyis még többet fogsz szívni, mert már rég függő vagy. Nagyon árt, hagyd abba.
2016. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Ilyen fiatalon a szervezeted gyorsan regeneralodik, ugyhogy valoszinu semmi bajod nem lesz tole. Ne hallgass azokra, akik szentul terjesztik, hogy a dohanyzas ilyen karos olyan karos. Mert az alkohol nem az? Annyi a kulonbseg, hogy a majadnak meg a vesednek nem a tudodnek lesz baja, de rak ugy is kialakulhat.


Ameg nem vagy raszokva addig semmi baj. :)

2016. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze amig nincs rá szokva nincs baj... de épp igy szoknak rá a dohanyzasra. Aztan meg évek mulva sirnak, hogy ez a bajom, az a bajom, de letenni meg nem olyan könnyu ahogy te azt gondolod...
2016. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 "Kovács" Ernő válasza:
0%
A cigarettázás nagyon primitív dolog
2016. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Te már rá vagy szokva. Csak idő kérdése, és egyre többet fogsz szívni. Ennyi.
2016. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én dohanyoztam pár évig, de visszagondolva nem tudom, hogy lehettem ekkora gyökér. Egy dolgot nem tudok mondani amiert jo lenne cigizn...Fizetsz azért, hogy elb@.szd az egeszseged, es egesz nap budos legyen a pofád es még sorolhatnam...
2016. okt. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!