Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű milyen hatással van az...

A fű milyen hatással van az emberekre?

Figyelt kérdés
Én egy 27 éves srác vagyok soha nem próbáltam ki a füvezést és nem is fogom csak érdekel hogy mások miért csinálják, milyen hatása van ? tényleg röhögnek mindenen és boldogok vagy milyen hatásai vannak ?

2016. okt. 25. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyító hatása van,kreatívabbá tesz,stb.
2016. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szavakkal nem lehet leírni :D Amúgy felfokoz mindent. Több ezer fajtája van és mind más hatású. Nem lehet általánosítani belőle. Van ilyen olyan is. A csíztől mondjuk tuti fogsz visítozni, de mondjuk ha ne adj isten valami Marokkói Magic félébe botlasz már nem biztos.
2016. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer-kétszer próbáltam kb 20 évvel ezelőtt, de hamar levontam a következtetést, hogy a sör sokkal jobb. A fűvel igazából nem is a hatóanyaggal van a probléma, hanem a füstben levő egyéb anyagokkal, amelyek sokkal jobban károsítják a tüdőt, mint a dohányfüst. Egyébként ez volt az oka, hogy egy orvos-tudós, aki a közelmúltig harcolt a fű minél szélesebb körű legalizálásáért, teljesen revideálta az álláspontját. Egy tüdőgyógyász valamelyik szaklapban hosszú disszertációt jelentetett meg arról, hogy huszonéves füveseknek olyan állapotban van a tüdejük, mint a 40-50 éves kemény bagósoké.
2016. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem hivatkozok forrásokra, de most nincs időm utánatúrni. Akit nagyon érdekel, elő tudja keresni a tanulmányokat.
2016. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet így összegezve leírni.

Mi nagyjából ugyanannyit szoktunk tenni egy cigibe, van, hogy egyszerűen elalszunk tőle (volt, hgy 2 órát feküdtünk az ébrenlét és az alvás határán a kerti padon), van, hogy ülünk és röhögünk azon, hogy függöny, van, hogy fetrengünk a kanapén, kétpofára zabáljuk a gumicukrot, és fail videókat nézünk vigyorogva, és van hogy iszonyatosan felpörgünk, bulizós zenéket hallgatunk, táncolunk, meg minden. Attól függ, épp milyet sikerül szerezni.

Ami közös, az egyrészt a "lebegő" érzés, bódulat, másrészt meg az, hogy ordenáré nagy marhaságokat gondol és beszél az ember, mi pl a barátommal nyitottunk egy külön noteszt, hogy ezeket felírjuk, mert 5 perc múlva az ember nem emlékszik rá. Elég vicces dolgok vannak benne, amiket utólag mi se értünk, pl "láncfűrésszel ásás", meg "DHL galamb", hasonlók.

2016. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondhat bárki bármit, engem a füvezés komolyabbá tett.

Persze, ugyanúgy röhögök a poénokon, de úgy érzem, sokkal igényesebb vagyok, mint régen.

Segített kialakítani egy életmódot, mely során könnyebb az egész világot szentelni.

Eljuttat egy spirituális szintre, és cikáznak a gondolataim mindenről.

Elragad egy indokolatlan jókedv is közben.

És sokkal inkább átérzek dolgokat.

Ami józanon jó dolog, az betépve még jobb lesz. Érzelmek, erotika, evés, ismerkedés, olvasás, filmezés.


Továbbá én a gyerekkori emlékeim visszakaparására is használom. Igazából ez a gyermeki visszatérés az alapja az én kis életfilozófiámnak. A fűtől úgy érzem néha, hogy leélem a gyermekkorom, és olyan helyekre juttat el, amiket amúgy rég elfeledettnek hittem.

És még megannyi érdekes "flash" élményt nyújt, amiket nem is lehet elmagyarázni, de mind amolyan felvilágosodás töltetűek. :D

2016. okt. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez, hogy a fű rosszabb a tüdő számára mint a dohányfüst baromság. Nem tudom milyen forrásból láttad, de nem így van. Ha bongból, vapóból, tehát nem füstszűrő nélküli kézi jointból szívod, akkor elhanyagolható, amúgy a Jointból is károsabb a dohány, mint a zöld. Forrást most nincs kedvem linkelni, de bármely értelmes, nem áltudományos oldalon/cikkben ezt fogod látni. Bizonyos helyeken elég régóta hagyománya van a fűnek, ha tényleg olyan káros lenne, az már egy ideje kiderült volna és nem te lennél az egyetlen ember, akitől komolyan ezt hallom.
2016. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Lsd-t azt próbáld ki barátom.
2016. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
én meg megörültem tőle
2016. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
és ismerek pár embert aki bekattant elöbb vagy utobb megszopod csak az elején élvezed
2016. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!