Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sodort cigaretta?

Sodort cigaretta?

Figyelt kérdés
Pénzügyi okok miatt arra gondoltam hogy sodornám a cigit, viszont lenne pár kérdésem:milyen felszerelés kell hozzá, akárhol ellehet-e készíteni, és mennyire lehez titokban tartani?

2016. okt. 25. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Mámint szülők elől eldugni
2016. okt. 25. 22:49
 2/5 anonim válasza:
100%

A dohányboltban kellően kisegítenek.


Én is sodrom a cigarettát. Cigaretta papír, szűrő és dohány. A papír és szűrő nem drága. Megemlítem, hogy van dohány amit kifejezetten töltésre lehet venni, és van ami sodráshoz és töltéshez is jó (sárga camel dohány).

2016. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Lehet venni jó minőségű szénszűrős hüvelyt. Ezt nem sodorni kell,hanem egy erre megfelelő töltővel tölteni. Az egészhez nem kell más,mint hüvely ,dohány és töltő. Ahol le tudod tenni,bárhol lehet tölteni vele,mert nem nagy.
2016. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deadth válasza:
100%
Igazából csak szűrő kell hozzá, cp (cigipapír) és ugye dohány. Nem kell hozzá semilyen gép, csak meg kell tanulni szépen tekerni. A pénzből meg sokkal jobban kijössz, mert ezer párszáz forintból nem 19 szál jön ki, hanem akár 80 is :D
2016. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kőszi
2016. okt. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!