Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bio vatta e-cigibe?

Bio vatta e-cigibe?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet helyettesíteni DM-ből vett bio vattával, a szaküzletből megvásárolt vattát ?
2016. nov. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Természetes vatta ez is, az is, mindkettő pamutból készül. Csak arra kell figyelni, hogy tényleg organikus, bio vatta legyen. A nem organikus vattába viszkóz és cellulóz szálakat kevernek, és sok esetben festik is őket, vagy illatosítják. Az orvosi steril vatta sem jó.

Hátránya, hogy kevésbé jó az ízvisszaadása, és egy kicsit nehezebb vele dolgozni, mint a japán vattával. Ha intenzívebb ízeket szeretnél, kénytelen leszel cotton bacont venni.


Én több, mint fél éve használok egy csomag 500 Ft-os Ebelin bio vattát, még a negyede sem fogyott el, tehát kb. még két évig biztosan kitart.

2016. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is ebelint vettem ma, akkor lehet generálozni a szerkezetet. :D
2016. nov. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!