Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sürgőőőőőős. Ki fogják mutatni?

Sürgőőőőőős. Ki fogják mutatni?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg,2 és fél hónapja életemben először elszívtam egy füves cigit.Ma voltam vérvételen,veseműködést fognak nézni,meg még fel volt írva a beutaló lapra egy csomó minden,csak azokról nem tudom,hogy mik. Kimutatható még a fű?
2010. ápr. 29. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,egyébként hány éves vagy?
2010. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17
2010. ápr. 29. 10:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem fognak vele foglalkozni. A vérkép teljesen mást vizsgál. fehérje, vas, vörösvértest süllyedés, Van egy tól-ig határ aminek a vérnek meg kell felelnie és azt nézik, hogy beleelik e a kapott érték. Ha konkrétan drogtesztre küldenek, talán még megállapítanák, de nem hiszem.
2010. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem fogják kimutatni, ne aggódj miatta. Csak akkor tudnák, ha a levett vért külön drogtesztre is küldenék, azt "sima" vizsgálatnál nem nézik. De már akkor se látnák, mert 2 és fél hónap alatt rég kitisztult a szervezetedből.
2010. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hú,köszi szépen,megnyugtattatok,csak sok helyen olvastam,hogy 3 hónap vagy több,mire kiürül...Amúgy vizeletmintát is kellett vinni.Abból se látják esetleg?
2010. ápr. 29. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem néznek ilyeneket csak külön 'kérésre"
2010. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a vérből fél évig is ki lehet mutatni a thc származékot! Vizeletből nem lehet sokáig.

De csak külön kérésre nézik a vérben az ilyeneket, ami drágább is, mint egy sima vérkép. Szóval nem fognak plusszba dolgozni, az biztos. :P

2010. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

-Nem valószínű hogy keresik.

-Nem érdekli őket.

2010. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha rendőrség, vagy katonaság kéri a vizelet/vérmintát, akkor asszem fél évig kimutatható

de hajból évekig, de azt csak maffiózóknál nézik, vagy inkább terroristáknál, mert drága a kimutatás

2010. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kimutatható lenne, de a kutya nem foglakozik vele ilyenkor. Ez 1000%.
2010. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!