Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az együttes hatása az...

Mi az együttes hatása az antidepresszánsnak/nyugtatónak a drogokkal vegyítve?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valaki régóta egy hónap alatt 2-3-szor bulizik, de eddig ivott mellé, de az orvosa felírt neki gyógyszert rendszeres szedésre.

Drog alatt ezeket értem: kokain, speed, MDMA



2015. okt. 18. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Én egyszer rákóláztam egy levél Xanaxra. A xanaxot dominálja a kóla (mert a kóla, az kóla :D) A xanax fogja elveszíteni a hatását.
2015. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első írta. Bármit keverhetsz, a kóla az erősebb.
2015. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Viszonylag gyakori kombók:

alkohol+ kék szellem + kóla

speed+ vmilyen gyengébb bogyó

pink apple + kóla

speed + chupa chups

MDMA + kóla

Akkor ezek szerint simán szedhetek gyógyszert, csak az alkoholt hanyagoljam.

2015. okt. 18. 20:16
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanokat hanyagold amik szintén tompítanak, pl. alkohol. Ami pörget simán mehet a gyógyszerre, ütni fogja, ne parázz. :D Első voltam
2015. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Jobban jársz az elvonóval...
2015. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5

Attól, hogy valaki havonta 2-3-szor drogozik, még nem függő. Nincs kattogás meg semmi, ha van nálam akkor sem fogyasztom el, megvárom a következő bulit.

2015. okt. 18. 21:33
 7/23 anonim ***** válasza:

Azta, te aztán minden szart beszedsz. Azt amúgy tudod, hogy ezek a szarok csak rontják a depressziót? Pl. a kokain meg a speed önmagában is képes a depresszió kialakítására, ha jól tudom. Azzal, hogy ezeket benyomod a terápia ideje alatt, kvázi leköpöd az orvost. Értem, hogy zombi vagy, de akkor minek szeded az antidepresszánsokat, ha nem akarsz igazán meggyógyulni? (mert ha meg akarsz, akkor felejtsd el a drogokat sürgősen)



(Amúgy a "kék szellem" az mi, talán a kék speed a Breaking Bad-ből? És a speed meg a MDMA nem ugyanaz?)

2015. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A kék szellem mdma alapú, de egy kis heroinszármazék van benne. Enyhe hallucinogén.

Az MDMA nem speed. A tiszta kristályra értettem, ami az ecstasy alapanyaga.

2015. okt. 19. 16:34
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek, kábítószerezhettek, meg van mindenfélétek. Én meg jó, ha egy kis hígítót szipózhatok. De ez legalább jóféle, nem mosóbenzin, hanem használt festékoldó. Abba van aztán minden ami jó. Az a baj, hogy kaparja a tüdőm, meg a végére rosszul látok.
2015. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A Kromofággal vigyázzál, mert a kezedet is összemarja, nemhogy a tüdődet, meg a gégédet.
2015. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!