Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EGo aio? Megéri? Egyéb költségek?

EGo aio? Megéri? Egyéb költségek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokszor ajánlgatjátok ezt az ecigit és Én is kiszeretném próbálni. Aliexpressről szeretném majd rendelni, így kb 4500ft. Milyen egyéb költségekkel jár/járhat majd ennek a típusnak a használata?

Ez lenne az első ecigim, így elég tájékozatlan vagyok. :D


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 20. 12:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Porlasztót kell cserélni, én kb. 2-3 hetente cserélem, alin 5 db kb. 8 dollár. És persze e-liquidet kell hozzá venni, itthon 600-1300Ft/10ml dohányboltban, de lehet internetről is rendelni hozzávalókat és kikeverheted magad, úgy sokkal olcsóbb.
2016. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a cigi, nekem is van, szeretem is használni, de én már inkább az ego aio pro-t rendelném. 2-6 dollárral drágább, de több gőzt ad, és nagyobb az akksija is. Ugyanaz a kazán kell bele, amit szintén kb. fél áron meg tudsz venni az aliexpressről :) Liqudet bármelyik ecigis honlapról lehet rendelni, érdemes 20-30-50 ml-es változatban rendelni, olcsóbb.
2016. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:
100%

Jó, csak gyorsan merül, de egyénfüggő, van akinek kibír 2 napot is, figyelembe kell venni, hogy a tankrész, és az aksi egybeépített, szóval ha összetöröd az üveg palástot, akkor azt nem tudod kicserélni sajnos.

Vegyél hozzá sok porlasztót aliról, liquidet meg itthon tudsz venni. :D

2016. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha árérzékeny vagy, akkor mindenképp magadnak érdemes keverned a folyadékot. Egy liter alapfolyadék mondjuk 12-18 mg/ml nikotintartalommal (ami egy dohányosnak az AIO-hoz megfelelő) 10-12 rugó körül van, eliqua.me a legjobb oldal rendeléshez. Ebből használattól függően egy évig is elvagy, de fél évig még akkor is, ha nonstop pöfékelsz az AIO-don.


Ehhez már csak néhány aroma kell. Érdemes tudni, sokan elkövetik azt a hibát, hogy csak 1-2 nagyon markáns aromát vesznek, és néhány nap után álmodni is banánturmixszal álmodnak, majd egy életre megutálják. Ugyanakkor ha van 8-10 vegyes aromád (melyek kb. fele dohány jellegű), azokból már fent lehet tartani a változatosságot, kísérletezgetve, keverve különleges ízeket is elérhetsz. Ehhez persze szintén el kell költeni egy tízest, de hosszú távon nagyon is behozza az árát: tíz üveg aroma évekig is ki tud tartani.

2016. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. nov. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!