Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalon rászoktam a cigire....

Fiatalon rászoktam a cigire. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 évesen szoktam rá a cigire most is annyi vagyok (8 hónapja) A suli miatt kezdtem el majd a társaság tartott benne.Eleinte csak 1-2szál aztán nyáron napi 10-15 nagyon szégyenlem de az életem részévé vált. Próbáltam már többször leszokni de nem ment. E cigivel vagy simán csak fogadalommal.De egyszerűen annyira jó suli után haverokkal lemenni cigizni. Sose tudok nemet mondani. Suli időbe heti 1 dobozzal szívok.Minden káros dologgal tisztában vagyok. Szidásoktól kíméljetek. Szüleim nem tudják.Nem is dohányoznak.

-Az érdekelne hogy aki hasonló cipőbe jár tud e nekem segíteni, módszert ajánlani.

Erős gimibe járok két tanulás között jól esik 1 szál.Szóval módszerek tanácsok előre is köszi:D



2016. dec. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy gyújtás nélkül is tudsz élni és sportolj.
2016. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ne légy ilyen gyenge hülyegyerek .... Nem is akarod letenni igazán.. Gratulálok a menőségedhez meg a 20 év mulvai tüdőrákodhoz :)
2016. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár volt kipróbálni. Én 15 éves gimisként kezdtem napi pár szálat szívni, azóta 25 év eltelt. Van, hogy hetekig nem gyújtok rá, de 1-2 ital után már mindig jól esne.
2016. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sportolok aktívan sokszor érzem is. Nem menőségből nem hiszem h sok lány szeretné. De egy kiidegelt fizika-matek-kémia után maga a megváltás

Várom még a válaszokat

2016. dec. 5. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
En napi 4 szaalat szivok(kek Szofi) 16/f
2016. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16 vagyok, szakközépbe járok kb, én is így vagyok vele, hogy elkezdtem a cigit aztán pedig egyre jobban kívántam, és nehezebben tudtam megválni tőle.. Pont így volt velem is , hogy csak suli előtt után cigi haverokkal, meg szünetbe. Most meg ott tartok, hogy itthon is ki jövök egyedül cigizni , és egyre többet szívok. Igazából nagyon nehezen tudnád szerintem letenni, mert a társaság nagyban befolyásol téged. Próbáld meg eleinte azt, hogy csak társaságba cigizel, és otthon minél kevesebbet. Ha meg nagyon nem tudsz megválni tőle, akkor pedig tarts be egy határt, oszd be a napi maximum szálat ( pl 5-6 szál) és akkor tudod,hogy (pl hogy reggel 1, suli után 1 , szünetbe 2, és hazafele 1.) Ez se lesz könnyű, de egy próbát megér. Akik meg azt írják hogy tüdőrák 20 év múlva meg stb.. Azokkal ne foglalkozz (Dédapám 7 éves korától 78 éves koráig cigizett, és nem rákban halt meg) Immurendszer kérdése, hogy kinél hogy fejti ki hatását a cigi. Olyan is tudok, aki 57 évesen tüdőrákban halt meg, és SOHA se cigarettázott.. Szóval fel a fejjel, és próbálj ki pár módszert!
2016. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!