Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam volna a fűre vagy...

Rászoktam volna a fűre vagy ez mitől van?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hónapban úgy 8 alkalommal téptem be (az utóbbi pár hétben a nagy részét, kb 5-ször), és érzem, hogy nagyon jó és vágyok rá, hogyha nem csinálom, innen kezdődik a rászokás? Álljak le vele ameddig lehet? Illetve ez összefüggésben lehet azzal, hogy egy fél éve egyre gyakrabban fáj a fejem? vagy ez az érettségis stressz miatt, hülye időjárástól vagy bölcsességfogtól is lehet? Ha rossz helyre nyitottam rakjátok át!

2016. okt. 10. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mindenre ami jó rá lehet szokni. Ezt magadban kell leboxolni, hogy meg tudod-e állni, vagy csak kifogásokat keresel hogy épp miért pöfékelsz.
2016. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

"az utóbbi pár hétben a nagy részét, kb 5-ször", "vágyok rá"

Ez MÁR a rászokás. Igen, álljál le vele. Eleve minek drogozni, főleg 17 évesen!


Ha fél éve fáj a fejed és 3 hónapja drogozol, akkor nyilván nem attól van, de javítani sem fog a helyzeten.

2016. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A fűre nem lehet rászokni úgy, mint a cigire vagy a drogokra. Elég annyit mondanod magadnak, hogy elég, ha tényleg le akarsz állni vele.
2016. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Azt tedd,ami jólesik.Ne hallgass azokra,akik bűntudatot akarnak kelteni benned.
2016. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok* bár ez nem sokat változtat a helyzeten
2016. okt. 10. 15:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és mellékes dolog csak de egyáltalán nem dohányzok
2016. okt. 10. 16:00
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
#2 Nem a fű a drog,hanem az alkohol,dohány,kávé,heroin,kokain,stb.
2016. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Még hogy a fű nem drog? Dehogynem. Zenével, szerelemmel egyetemben.

És én azt mondom, hogy rohadt jó dolog! Nem lehet mindig kibírni ezt a zűrös valóságot.

Igaz, én szinte minden nap szívok, de csak mert megtehetem alapon. Ez már egyeseknek túl sok, de szerintem ha fiatalon elszívsz két hetente egy szálat, abból bajod nem lehet.


És igen, vágyódni fogsz egy hasonló élményre, mert pszichikailag kívánod azt az érzést, amit józanon nem tudsz olyan szinten elérni.

Én zenét írok. Nekem a munkám egybefolyik körülbelül a kenderfogyasztással.


És az emberek egy jó részét, akiben megvan ez a véna, csak támogatni tudom, hogy használják.

De pl. betépett mérnököket és sofőröket nem szeretnék a világon. Azoknak ott a "szabadidejük" ilyenekre.

2016. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
#7 nem a lófaszt nem drog
2016. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
#9 Mint ahogy az alkohol,a kávé,a dohány,a speed,a kokain,a heroin,az eki,stb.
2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!