Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányfüst rontja a hangszál...

Lorand123tr kérdése:

A dohányfüst rontja a hangszálokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2016. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak karakteresebb lesz, szívjad nyugodtan.
2016. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót neki.
2016. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen is, és nem is. Az aktív / passzív dohányzás egyaránt káros. A legfontosabb az egyén, ugyanis nem mindenkire hat ugyanúgy a dohányzás. Például: Van aki soha életében nem dohányzott, még a családjában sem volt dohányos és fiatalon meghal rákban. A másik példa pedig, az az öreg bácsi (most 92 éves) aki 10 éves kora óta dohányzik és semmi baja! Én több mint 10 éve dohányzom és a hangom jóval mélyebb. Ez, véleményem szerint, inkább a felnőtt kor hatása, nem hinném, hogy a dohányfüst befolyásolja a hangod magasságát, vagy akár a hangszínt.Természetesen, ha valamit nem tudnak az orvosok, akkor azt ráfogják a dohányzásra...
2016. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem gyönyörű hangom volt, szólóztam az énekkarban... majd baráti hatásra elkezdtem cigizni sajnos.... és soha többet nem kellett szólót énekelnem :(
2016. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képes megmélyíteni. Vagy ha láncdohanyos az ember akkor iyen krákogó is lehet meg lesz is. Nem láttál dohányosokat az utcan akik krákognak meg köpkódnek? Na odaig fajulhat
2016. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!