Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a cigiről...

Hogy szokjak le a cigiről gyorsan?

Figyelt kérdés
Nagyon lekêne mert fejbe vāg ha beleszivok nem is jo nekem érzem. De nem birok leszokni
2017. jan. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudsz a cigiről leszokni, hogy erősen elhatározod magadban, hogy leszoksz és utána többet nem szívsz el egy szálat sem.

Amennyiben viszont nincs meg hozzá az akaratod, úgy nem fogsz leszokni.

2017. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te mondtad hogy nem bírsz leszokni, szóval történet vége. Sehogy.

Vagy erőt veszel magadon, és innentől kezdve nem fogsz rágyújtani többet.

2017. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen nehéz ez, főleg az újévi nyomás alatt. Allen Carr könyvét nagyon tudom ajánlani, nem tesz csodákat, de egy lépéssel közelebb visz. Emellett pedig az elhatározás nagyon fontos, és hogy tudd, ez semmi más, csak egy függőség. Semmit nem tesz hozzá az életedhez, pusztán elvesz. A drogról pedig másképp nem lehet leszokni, csak ha nem használod. Amint kiürül a szervezetedből teljesen, valamint fejben is már tudod, hogy ez csak egy nagyon aljas függőség, ami visszahúz csak és nincs rá szükséged, már nem is leszel dohányos. Sok sikert, nekem ez már nem első, nem második, nagyon sokadik próbálkozásom, de nem adom fel. Ezt tudom neked is tanácsolni, kitartás!
2017. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gyújtasz rá.
2017. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!