Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki cigizik, annak mégis mi a...

Aki cigizik, annak mégis mi a frász jó benne? Miért jó cigizni?

Figyelt kérdés

Tele a Facebook azzal, hogy a NAV mostantól beleszólhat a cigi árába, azt ott vergődnek a dühödt dohányosok... Basszus nem tudom őket sajnálni. Minek dohányoznak.....??!!!! Ez nem olyan, mint az autó esetében az üzemanyag. Az autó egy nagyon fontos dolog, kényelmi, biztonsági meg minden más szempontból is.


De a cigarettában mégis mi jó van???


Mindenki megbocsásson, de nekem a cigarettázásról paneles lakótelepek jutnak eszembe, meg gyári, illetve bolti melósok, mikor kijárnak cigizni, azt visszamennek melózni. Tesco, meg stb.


Sírnak az emberek, hogy nincs pénzük, de a cigi ilyen 1000 forint körül van, arra mégis mindnek telik. Én soha nem cigarettáztam, sohasem érdekelt és nem is vagyok rá kíváncsi. Egészségtelen, romboló szar. Szerintem bőven van elég baj, nem kell még ilyesmivel pluszban gyártani.



2017. jan. 2. 10:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Dolgoznak most éppen a környékünkön FKF-esek, vagyis hát éppen "dolgoznak", mind az 5-en beszélgetnek, ebből 3-an cigiznek éppen. Hát beszarok, komolyan.
2017. jan. 2. 10:20
 2/21 anonim válasza:
73%

A cigi olyan mint a lovaglás. Ha belekószolsz, nem fogod tudni abbahagyni.

L

2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól esik. End of story.


Ha valóban érdekelne téged, milyen hatása van a szervezetre a cigi, rá kerestél volna Google segítségével. De neked a saját feszültséged levezetésére kell ez a kérdés kiírás, aki 1) szabály ellenes 2) jelzi, hogy idegrendszered gyengül és fokozott stressznek vagy kitéve.


Ezért jó lenne, ha Google-t megtanulni használni, hogy a kérdéseidre valasz kapj, és találkozódhass arról, hogyan kell a stresszt elkerülni és kezelni.

Egy orvost is jó lenne felkeresni és elkezdeni a magneB6 szedését.

2017. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Én sem cigizek, de pl. azért, mert levezeti a stresszt. Neked sem ártana...
2017. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk eme magas röptű gondolataid. Mostmár készülj, mert holnap suli!
2017. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas sirám egy olyan témáról, mely téged nem is érint, megfűszerezve a "melósok" lesajnálásával, és a lakótelepeken élők lenézésével.
2017. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos én is rohadt lakótelepen lakok, elárulom. Nem élek. Ez nem élet. Csak lakok itt. Stresszes vagyok, van rengeteg bajom, beletrafáltatok, de eszembe nem jutna még csinálni is magamnak ezzel a vacakkal, meg a kevés pénzem is ilyesmire költeni.


A jövőre meg egyik sem gondol, mikor beteg lesz. Stressz levezetés részét sem értem amúgy. Attól, hogy valaki elszív egy dobozzal belőle, a problémája még ugyanúgy megvan. Sőt, még csinált is magának, károsította a tüdejét.

2017. jan. 2. 11:19
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, ha nem leszek finom úrihölgy, de szerintem nem a dohánytermékeket, hanem azokat az embereket kéne betiltani, akik kéretlenül belepofáznak mások életébe!

Az alkoholistákkal miért nincs bajod? Családok, szomszédok életét teszik tönkre.

2017. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
79%

Tudod en is igy voltam vele hogy mire jo az a budos cigi engem se erdekelt aztan meg is kiprobaltam es igen lehet hogy a problemad nem oldodik meg de abban a pillanatban mindentol megszabadulsz en mondjuk felszabadultabb lettem es legalabb addig elfelejtetem a gondom.

Es ezert ne a dohanyosokat becsmereld ezert!!!!

2017. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Fasz közöd hozzá. Nem kérdezem. Kivel dugsz?
2017. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!