Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olcsobb cigi arakat irnatok...

Darlix kérdése:

Olcsobb cigi arakat irnatok fajtakkal?

Figyelt kérdés
2017/01
2017. jan. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ! A legolcsóbb az,ha megveszed a dohányt,és megtöltöd magadnak.Én is így csinálom egy idelye.Te választod meg a filtert is,hogy mennyire szűrje meg.Volt,hogy próbából vettem pattintós filtert (ha összenyomod a filtert,halk csattantó hangot ad,és mentolos az íze).Amikor nem tudtam dohányt venni akkor szivarkát vettem.BOND szivarka is létezik.És sok márkában is.A cigik ára már 1000ft körül van.Jobban jársz,ha magadnak töltöd.
2017. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Toltsed.. Kek Szofi dohany+ club hüvely.. Legjobb :)
2017. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vehetsz sok olcsót pl Pegazust ami kb 700 ft és van benne vagy 40 szál vagy Fecskét ami magyar. A pegazusban nincs szűrő sem és szar íze van és a fecske meg vmi oltári szar. Inkább tölts vagy tekerj.
2017. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!