Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi fajtákkal érdemes...

Milyen cigi fajtákkal érdemes elkezdeni dohányozni és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyikkel sem érdemes. Szenvedélybetegség.
2016. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

35 év dohányzás után csak azt tudom írni, hogy semmi módon nem érdemes elkezdeni dohányozni!

Minek szívnád, hogy korán infarktust kapj? Vagy szeretnéd ha idő előtt kihullanának a fogaid? Férfiaknál a korai impotenciát már meg se említem.


A dohányzás az egyik legaddiktívabb drog, ha rászoksz sohasem tudsz leszokni, csak abbahagyod ha tudod.

2016. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ismereteim szerint olyan 800 ft körül van egy doboz cigaretta - de ha van egy csepp kis eszed, akkor nem kezdesz el dohányozni. Nem menő, hidd el.
2016. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges... Én pl full dohányos családommal éltem és miattuk szenvedek COPD tünetekkel... Az a család minden szemszögből csak ártott nekem. Párom cigizik, de ő tiszteletben tart engem s kimegy. (anno panelbe laktunk s mind a 4en + olykor ismerőseik is ott dohányzoztak a 2.5m x3m es konyhába :D szar szellőzés mellett...

Naponta költenek mai napig napi 2 csomag dohányra...

Se egészség se pénztárca szemszögéből se jó, főleg hosszú távon.

(23L)

2016. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
49%

Még mielőtt elkezdel dohányozni, ezt nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=e6ZZzufTh2E

2016. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem erdemes elkezdeni.

De elsőnek egy kek szofit, esetleg egy kek multifiltert ajánlok. En csak buliban cigizos tipus vagyok,nincs nagy tapasztalatom. :D

2016. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Ízesített cigikkel, de siess, mindjárt betiltják. :D
2016. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az ára : amputáció, tüdő betegség, sárgult fog, lyuk a gégén rák miatt. Legalábbis a legtöbb ismerősnél. De pénzben sem kevés.
2016. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem.
2016. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mentolos austin vagy mentolos sláger szivarka ha olcsobbat akarsz. te döntésed mivel szennyezed a tüdöd
2016. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!