Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék elektromos cigarettá...

Szeretnék elektromos cigarettát venni, de még sohasem dohányoztam. Ez a szett mennyire jó?

Figyelt kérdés

[link]


És még lenne pár kérdésem:

Ezt mivel kell feltölteni? Vízzel? Olcsóbban kijön, mint a rendes cigaretta? Válthat ki köhögési rohamot?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 4. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy sima mezei Joyetech, neten találni róla pár kritikát.

Nekem az akkumulátor kapacitás tűnik kevésnek, de ez majd használattól függ. Kezdőknek ajánlják inkább, azt hiszem megtalálni pár dohányboltban is.

E-liquiddel kell feltölteni, dohányboltban vesztegetik az összes olcsó rakat szart és drága rakat szart. Belföldi honlapokon nagyobb és minőségibb a választék, azokon érdemes vásárolni inkább. Külföldi oldalakon kicsit kockázatosabb mert lefoglalhatják a határon mert dohányterméknek számít az e-cigi.

Szerintem egyértelműen olcsóbban jön ki az e-cigi fenntartása az analógnál, de ez is sok mindentől függ. Az egyszeri megvétele kerül elsőre sokba, de az azutáni fenntartás kijön 2-2500Ft-ból, és még lehet spórolgatni egyebeken.

Egy egészséges embernél semmi köhögés rohamot nem vált ki.

Figyelni kell rá hogy ne légy allergiás az egyik e-liquid összetevőre vagy ne legyen semmi tüdőproblémád, szívproblémád stb...

Ha soha nem dohányoztál akkor miért kell e-cigi? Ez a te döntésed csak kicsit fura mert gyakorlatilag semmi értelme egy ilyen e-ciginek ha nem dohányzik a tulajdonosa.

2017. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!