Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam az anyukámnak, hogy...

Elmondjam az anyukámnak, hogy dohányzok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 15 éves korom óta cigizek, és el szeretném neki mondani. Ő is biztosan tudja, hogy cigizek mert már látta a cigis dobozokat a fiókban / érezte rajtam az illatot. Nem értem, hogy miért nem beszél erről, hogy tudja vagy valami...szerintetek elmondjam neki, vagy várjak amíg leszek 18 éves? Igazából attól félek, hogy ha elmondanám akkor tiltaná a dohányzást...

2017. jan. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rég tudja, csak nem akar kellemetlen helyzetbe hozni. Vagy várja, hogy Te beszélj róla. Én is akkor kezdtem el cigizni. Majdnem rámentem. Szokj le és ez nem a szokásos duma. Tényleg kicsinálhat. Láttál már gégemetszés műtétet? Én azután szoktam le.
2017. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem, de ha most is tudja, akkor miért nem most tiltja meg? Ha eddig nem tiltotta, szerintem logikus, hogy akkor se tiltaná el ezek után, ha te magad mondanád el neki.
2017. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!