Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom e-cigizik. Nagyon...

A barátom e-cigizik. Nagyon zavar egész nap a szájában van és az egézségére sincs jo hatással. Hogy értessem meg vele hogy nem örülök ennek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégis jobb mintha rendes cigit szívna, nemde?
2017. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De de meg is változott.Már nem olyan mint régen és egyre furább dolgokat akar amit eddig nem.Jobb mint ha igazit szivna de ezt is rosznak tartom.
2017. jan. 11. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fura dolgokat kér tőled, gondolom nincs összefüggésben az e-cigivel.
2017. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tőlem akar furább dolgokat hanem magával művelni.Mármint kinézetileg.
2017. jan. 12. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek a kettőnek semmi köze egymáshoz. Talán változik,vagy nem ismered eléggé.. Kérdezd meg tőle. De egyébként az ecigiről engem se tudna leszoktatni a barátnőm,nem azért mert függő vagyok,hanem mert szeretem,és nem akarok lemondani róla.. Ha szereted elfogadod.. Próbálj meg vele kompromisszumot kötni,hogy kevesebbet szivjon ha együtt vagytok(persze ha együtt éltek ez nehezebb). Én ha a barátnőmmel vagyok keveset ecigizek,vagy van amikor egyáltalán nem,pedig őt nem zavarja.
2017. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!