Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan meghizni...

Hogyan tudnék gyorsan meghizni? Évek óta étkezési zavarban szenvedek egész nap megeszek mondjuk2kenyeret és elég.

Figyelt kérdés

Nagyon lefogytam a ruháim már nem jók rám nagyok.Semmi alakom pedig előtte szép alakom volt kerek fenekem stb nem felvágásból.Teljesen tönkre vagyok ha a tükörbe nézek nem ismerem fel magam a hajam sem nől a körmeim is gyenég az arcom állapota sem a legjobb17 éves korom létére nagyon be van esve nembirok semmit sem csinálni minden megerőltető a szüleim nem ertik

meg,hogy minden megerőltet elszédülök zug a fejem.A gyomrom össze van szűkülve nemtudok enni és ez csak rosszabnál rosszabb lett az évek során.Nem erzem magam szépnek pedig előtte versenyeken vettem részt 2x nyertem is de most egy rémség lettem.Eddig se ettem spkat de nem fogytam le de vagy félév alatt sokat vesztettem a test sulyombol.



2016. aug. 20. 08:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibákért mobilról irtam:(
2016. aug. 20. 08:48
 2/8 A kérdező kommentje:
A hajam is hullik nagyon:(
2016. aug. 20. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

edzél, egyél, aludjál

2016. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mitől jött elő az étkezési zavarod? Az okot kellene megtalálni. Persze, hogy gyenge vagy, hiszen semmilyen vitamin, tápanyag nem jut megfelelően a szervezetedbe.


Szerintem ha ilyen keveset eszel, a kenyeret hagyd el, mert nagyon telít. Egyél zöldségeket, gyümölcsöt, magvakat, tejterméket, fehér húsokat. Annyit, amennyi éppen jólesik.

Nem ártana valamilyen étvágynövelő sem, én pl. a Béres csepptől mindig éhes voltam és jócskán meg is erősített.

Mozogj többet, sétálj, ha csak arra van erőd, legyél többet levegőn, az is meghozza az étvágyat.

2016. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedjél b vitamint sokat,meg mas vitaminokat,husokat,olajos magvakat(pörkölt mogyoro,dio..),aszalt gyümiket,mazsolát,tejterméket egyél
2016. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg inkabb örülj neki,fogyni jobb, mint hizni. En meg a fogyással küszködöm,kinzom magam,szoval irigyellek!! :) utolso voltam
2016. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána a GAPS étrendnek, csodákat tud művelni még akkor is, ha nem 100%-osan tartod be. A kenyér sajnos pont a legrosszabb, amit ehetsz. Fehérjére, egészséges zsírokra, vitaminokra, ásványi anyagokra van szükséged és egy jó probiotikumra.
2016. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyél 5ször 1 nap, kb. 3-4 ezer kalóriát naponta. sok főzeléket, tésztát, krumplit , gyümölcsöt, zöldséget. igyál tejturmixot.
2017. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!